Cep Telefonları İçin 2020 Yılı Coin Uygulamaları

Avatarayınlanan s
941 0

Cep Telefonları İçin 2020 Yılında Coin Uygulamaları

Coinler artık normal paralar gibi işlem görmeye başladı.Dijital para piyasası öylesine büyüdü ki coin piyasasının hızına yetişilemez bir hal aldı. Coin borsalarının artması ile birlikte bu borsalara ait akıllı telefon uygulamaları da dijital marketlerde yerlerini aldı. Cep Telefonları İçin Coin Uygulamaları – Kripto Paralar İçin en iyi android ve ios uygulamaları ve Coin Borsaları mobil uygulamaları hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında.

Cep Telefonları İçin Coin Uygulamaları

BTCTurk: Türkiye’nin en büyük Bitcoin borsalarından biri olan BTCTurk’un sağladı mobil uygulamadır. Buradan, günlük fiyat değimini güncel fiyat takibini yapabilirsiniz. Uygulamada bulunan alarm size büyük bir kolaylık sağlıyor, belirlediğiniz Bit Coin fiyatının altına veya üstüne bir fiyat değişimi olursa alarm sizi bilgilendiriyor. Ayriyeten bu alarm özelliğinin hacim alarmları içinde kullanabilirsiniz.

Crypto Pro: Bu uygulama ile bütün coinlerin fiyat artış / azalışlarını görebiliyorsunuz. Ayriyeten belirlediğiniz favori coinleri en üstte gösterebiliyorsunuz. Bu uygulama Apple Watch optimizasyonu mevcuttur.Bu özellik sayesinde, Apple bildirim paneline widget olarak ayarlayabilirsiniz.

Blokchain: Blockchain.info’nun kendi uygulaması olan Blockchain size Bitcoin cüzdanı olarak destek sunuyor. Bitcoin gönderme ve alma işlemleri ile birlikte hesap hareketlerini de görebilirsiniz.

Kripto Paralar İçin en iyi android ve ios uygulamaları

Coinbase:Direkt olarak ABD banka hesapları ile entegrasyon sağlayabilen bir Bitcoin cüzdanıdır. Tüccar aletler ve Bit Coin alım satım için elverişli bir uygulamadır.

BTC-E Alert : Piyasada bulunan bütün coinleri izleme olanağı sağlayan bu uygulama ayriyeten izlemeye aldığınız coinin fiyat artış ve azalışlarını haber veren bir alarm kurma şansı veriyor. Paneli kendinize göre kişiselleştirme özelliği de mevcuttur.

Coin Deck : Bitcoin fiyatı ile birlikte Bitcoin piyasasında neler olduğunu takip etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Bit Coin piyasasını yakından takip etmeye başlamanız için uygulama idealdir. Bit Coin ile ilgili her türlü haberi bu platformdan elde edebilirsiniz.

Bit Coin Tiker: Bütün para birimleri ile Bitcoin’i karşılaştırabileceğiniz bir uygulamadır. Size Bitcoin parasını takip etme özelliği de sunuyor, ayriyeten Seçtiğiniz miktarda Dolar / Euro / TL ‘nin kaç Bitcoin’e denk geldiğini veya tam tersi bir şekilde seçtiğiniz miktar Bit Coin’in kaç Dolar / Euro / TL / Yang ‘e denk geldiğini bakabilirsiniz.

Copay : Bitcoin cüzdan olarak hizmet veren Copay hesap hareketleri izleme konusunda büyük bir kolaylık sanıyor. Kare kod uygulaması ile kolay erişimi ile güzel bir cüzdan uygulaması olarak ilk sıralarda yer alıyor.

Sarutobi : Sarutobi, ilk Bitcoin kazandıran oyun olarak çıkmıştır. Eski bir oyun olduğu için grafiği pek iyi olmaması ve oynama kombinasyonun az olması eksiklerinden biridir. Oyunun amacı sarmaşığa asılı olan maymunu en uzağa fırlatmaktır. Bazı zamanlar ekranda çıkan Bitcoin simgelerine tıklayarak Bitcoin kazanabilirsiniz. Ekran da çıkan Bitcoin simgelerini topladıktan sonra hesabınızda belli bir miktarı geçtiğinizde size Bit Coin veriyor. Setup Bitcoin diyerek, 3 tane Bitcoin simgesini bozdurup Bitcoin yaparak kayıtlı olan hesaba gönderiyorlar. Uygulama sadece breadwallet kabul etmektedir. İnsanların verdikleri bağışlar ve her bölümden sonra çıkan reklamlarla ayakta duran uygulama boş zamanlarınızda size iyi bir Bitcoin kazandırma uygulamasıdır.

Coin Borsaları mobil uygulamaları

Bit Coin Flapper : Flappy Bird oyun ara yüzünü kullanan uygulama hem eğlenceli vakit geçirmenizi hem de arkadaşlarınıza meydan okuyup daha fazla Bitcoin kazanmanızı sağlıyor. 4 çeşit turnuva seçeneği sunan oyun, kare kod ile kolay para çekimi ve depozito özelliği sağlamaktadır. Binleri aşkın kullanıcı ile çok fazla Bitcoin sağlayan oyunun kullanıcısı ne kadar artarsa o kadar fazla Bitcoin sağlar.

Cep Telefonları İçin Coin Uygulamaları
Cep Telefonları İçin Coin Uygulamaları

TradingView : Bu uygulama ile coinlerin borsalarda ki grafiklerine erişmenize olanak sağlayacaktır. Uygulama da bulunan özelliklerden biri grafikler üzerinde çizim yapmaktır. Bu özellik ile seçtiğiniz coinin nasıl bir grafik izleyeceğini çizip tahmin edebilirsiniz. Uygulamanın diğer büyük avantajı ise mesajlaşma özelliğidir. Diğer insanlarla yaptığınız fikir alışverişi ile kazancınızı artırabilirsiniz.

Cep Telefonları İçin Coin Uygulamaları hakkında hazırladığımız yazımızın burada sonuna geldik. Ripple ve Bitcoin Karşılaştırması ile ilgili yazıya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca coin borsalarına ait son fiyat tablolarına sitemiz üzerinde bulunan Bitcoin Hakkında Bilinmesi Gerekenler  linkinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde kesinlikle kripto paralar ile ilgili al veya sat tavsiyeleri yer almamaktadır.

İlgili Yazı

Steemit Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Gönderen - Ekim 26, 2019 0
Bu günler de çok sorulan sorulardan biri olan Steemit nedir ve Steemit’ten nasıl Bitcoin kazanabilirim soruları üzerinden gidiceğiz. Steemit Nedir?…

Bitcoin ve Ripple Balinaları Harekete Geçti!

Gönderen - Nisan 30, 2020 0
Son 24 saat içerisinde, BTC balinaları 209.4 milyon dolar değerinde toplam 26.018 Bitcoin’i başka cüzdanlara aktardı. Diğer bir taraftan piyasa değeri bakımından en büyük…

Bitcoin Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Gönderen - Ekim 26, 2019 0
Bitcoin Hakkında Bilinmesi Gerekenler konusunda hazırladığımız bu yazımızda bitcoin hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Çağımızın dijital para birimleri…

En Çok Tercih Edilen Altcoinler

Gönderen - Ekim 26, 2019 0
En Çok Tercih Edilen Altcoinler – En Doğru Altcoin Yatırımları -En Çok Kazandıran Alt Coinler Hangileri -Altcoin Tavsiyeleri Konularını İçerir.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir