Çocuk Dizisi Ayşe Gerçek Adı (Aylin Aras)

Avatarayınlanan s
438 0
Çocuk Dizisi Ayşe Gerçek Adı (Aylin Aras) hanımdır. Star TV ekranlarında 9 Şubat Pazartesi günü ekranlara gelmesi beklenen yeni dizi Çocuk dizisinde yer alan oyuncularda izleyenler tarafından oldukça merak ediliyor.  1441 Productions yapım tarafından hazırlanan Çocuk filminin yönetmenlik koltuğunda yer alan isim Serkan Birinci beyefendi olurken dizinin senaryosu ise  Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız hanıma ait.Çocuk Dizisi Ayşe Gerçek adı Aylin Aras hanımdır. Çocuk dizisinde rol alacak olan ve Aylin ARAS dizide Ayşe karakterine hayat verecek. Peki kimdir Aylin ARAS?

Çocuk Dizisi Ayşe Şahin Karakteri ?

Dizide Ayşe Şahin karakteri Osman ve Melek karakterlerinin kızı rolü ile ekranlara gelecektir. Dizi konu olarak 4 kadının annelikleri ile ilgili olacak. Dizide yer alan Meleğin kızı Ayşe’nin nasıl bir karakter ile dizide rol alacağı hakkında şimdilik bir bilgi bulunmadığından sizleri yanlış yönlendirmek istemiyoruz.
, Çocuk Dizisi Ayşe Gerçek Adı (Aylin Aras)
Çocuk Dizisi Ayşe Gerçek Adı (Aylin Aras)

Çocuk Dizisi Aylin ARAS Kimdir (Ayşe Karakteri) 

Dizide rol alan oyuncular arasında bulunan ve Meleğin kızı Ayşe Şahin karakterini canlandıran Aylin ARAS dizi dünyasına uzak bir isim. Çocuk dizisi ile ilk dizi deneyimi olacak olan oyuncu hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor. Oyuncu hakkında bilgiler geldiğinde yazımız güncellenecek tir.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir