Çocuk Dizisinin Çocuk Oyuncusu Efe Kimdir?

Avatarayınlanan s
562 0
Star TV ekranlarında Eylül ayında izleyenler ile buluşacak olan Çocuk dizisinin yeni tanıtım fragmanındaki çocuk oyuncu dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Çocuk Dizisinin Çocuk Oyuncusu Efe hakkında derlediğimiz bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Çocuk Dizisinde Efe karakterine hayat veren küçük oyuncunun gerçek adı Mehmet Emin Güney’ dir. Dizi adından da anlaşılacağı üzere küçük bir çocuk karakter ile başladığı için dizide Efe karakterini canlandıran oyuncu başrol oyuncuları arasında yer alıyor. Çocuk Dizisinin Çocuk Oyuncusu Efe Kimdir? Hangi Okula Gitmektedir? Kaç Yaşındadır? Hangi Ajansa Bağlı Olarak Çalışmaktadır? Detaylar yazının devamında…
, Çocuk Dizisinin Çocuk Oyuncusu Efe Kimdir?
Çocuk Dizisinin Çocuk Oyuncusu Efe Kimdir?

Çocuk Dizisinin Çocuk Oyuncusu Efe Kimdir?

Dizi hayranları oyuncuyu bol bol ilk bölümlerde ekranlarda görecek. Küçük oyuncu daha küçük yalarda olduğu için süt dişleri de yeni yeni düştüğinden oldukça sevimli bir karakter olarak dizide ekranlara geliyor.

Çocuk dizisinin baş rollerinde  Serhat Teoman, Merve Çağıran, Nazan Kesal ve Ceyda Ateş gibi başarılı isimler yer alıyor. Bu simlerle birlikte ekranlara çıkacak olan Çocuk Dizisinin Efe’si dizi dünyasında pek bilinmeyen bir isim. Efe Çocuk dizisi ile ekranlara ilk defa geliyor. Dizide senaryo gereği 5 anne ve 5 çocuk ile ilgili konu anlatılıyor.

Dizi Star Tv ekranlarında Eylül ayında diğer diziler ile birlikte ekranlara gelecek. Dizinin yayınlanan ilk fragmanında Küçük Efe oldukça kalabalık bir yerde annesi tarafından terk edilmektedir. Küçük Efe bir müddet anne diye bağırdıktan sonra etrafa hüzünlü gözler ile bakar ve ne yapacağını bilemez adeta. Karşısında bulunan heybetli camiye doğru hüzünlü gözlerle bakarken elini bir bayan tutar.

Çocuk Dizisinin Küçük Oyuncusu Efe Karakterini Canlandıran Mehmet Emin Güney Kimdir ?

Küçük efe karakteri ile ekranlara ilk kez gelen oyuncumuz henüz daha 12 yaşında. Daha 6 yaşında olan oyuncumuz hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Zaten bu yaştaki bir çocuk kariyeri hakkında çok fazla bir beklenti içinde olmamak gerekmektedir. Küçük oyuncu Yusuf Güney Gün ajansına bağlı olarak ilk dizisi ile ekranlarda olacak. Annesinin ismi Fatma’dır.

Çocuk Dizisinin Çocuk Oyuncusu Efe hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın bundan sonraki kısmında dizi ile ilgili bilgiler vererek yazımızı noktalayalım. Dizinin ilk fragmanı izleyenler tarafından oldukça beğenilirken eleştirilerde Küçük Efe’yi o kalabalığın içinde terk eden senaryo annesine geldi. Dizi Star ekranlarında hangi gün yayınlanacağı konusunda şimdilik bir bilgi bulunmuyor. İzlenme oranına göre diğer kanalların reyting oranları yüksek dizileri ile aynı güne denk gelmesi kuvvetle muhtemel.
hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Dizi ve küçük oyuncu hakkında düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Bu sezon oldukça iddialı diziler arasında yer alan Çocuk dizisi bakalım Küçük Efe ile nasıl bir başarı elde edecek.  Sezondur devam eden Payitaht Dizisi Gül Cemal karakteri ile ilgili detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazı

O Ses Türkiye Ezgi Uysal Kimdir

Gönderen - Aralık 1, 2019 0
O Ses Türkiye Ezgi Uysal 22 yaşında mersinde yaşıyor ancak adanalı üniversite de endüstri mühendisliği okuyor. aynı zamanda sahne de…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir