Çukur Çağatay Erdener Rolünü Nejat işler Canlandıracak

Avatarayınlanan s
1218 0
Çukur Çağatay Erdener karakterini canlandıran oyuncu Nejat işler oldu. Çukur dizisi 3. sezon son fragmanında dizi hayranları Nejat işler’i görünce sosyal medyayı salladılar. çukur dizisinde Yamaç tüm İstanbul’a meydan okuyarak herkesin kendisine biat etmesini istemiş ve el öptürmeye kalmıştı. Dizide İstanbul’un ağa babalarına ait olan altınları da alan Yamaç’ın karşısına bu sefer çıkan yeni düşman Çağatay karakterini canlandıran Nejat işler oldu.

Çukur Nejat işler
Çukur Nejat işler 

Çukur Çağatay Erdener Kimdir?

Dizinin yeni bölümünde birdenbire ortaya çıkan Mahsun’un Yamaç’ı gizliden gizliye koruyan kişi olduğu ile şok yaşayan izleyenler ikinci şoku ise Nejat işler karakterinin diziye Çağatay karakteri ile dahil olması oldu. Bu gelişmeler ışığında ortaya çıkan Mahsun ise Yamaç’tan kendisini affetmesini istedi. Neden böyle bir istekte bulunduğu Sena’ya olan platonik aşkından mıdır bilinmez ama Yamaç’ın Mahsun’u kendi tarafına alması da gücüne güç katacak yorumları yapılmasına neden oldu.
Çukur Çağatay Erdener Kimdir?
Çukur Çağatay Erdener Kimdir?
Yamaç’ın şu anda bir numaralı düşmanı olan ancak Yamaç’a da bir türlü kıyamayan Efsun ise Yamaç’ın çaldığı altınlar sebebi ile Yamaç’a başına bela aldığını hatta kendisinin bile artık tehlike altında olduğunu söyleyerek yanlış yaptığını söyler. Efsun Yamaç’a altınların sahibinin çok tehlikeli birisi olduğunu anlatmaya çalışır. Çukur dizisi altınların sahibi Çağatay karakteri canlandıran Nejat işlerden başkası değildir.
Çukur dizisi Çağatay karakteri ile adeta şampiyonlar ligi kadrosuna sahip olurken zaten reyting yarışında zirvede olan dizi artık koltuğunu iyiden iyiye sağlamlaştırdı yorumlarına sebep oldu. Dizide son bölümde hatırlayacağınız üzere Cumali vurularak hastaneye kaldırılmıştı. Bir kere kalbi duran Cumali ameliyat olmuş ve durumu ise ağırdır. Oğlunun vurulmasına daha fazla dayanamayan Sultan hanım  Karaca ile konuşarak onu Azer’lerin evine gönderir. Bu kararı almasında Azer’inde rolü vardır tabi.
Böylelikle Azer ve Yamaç bir süre karşı karşıya gelmeyecektir. Zira Azer’den yardım istemeye gelenlere Azer bir süre Yamaç’a karışmayacağını söyler. Çukur’u toplayarak Azer’in evini basmaya giden Yamaç ve abisi Selim kapıyı açanın Karaca olduğunu görünce oldukça şaşırırlar ve tekrar geri dönerler. bu duruma oldukça sinirlenen Yamaç ise Azer’in para kaynağını bulmak için efsun’un çöplerini Aliço’ya götürür ve araştırma yapmasını ister. 
Çukur dizisinde Vartolu ve Medet ise Almayan’da başlarına aldıkları beladan kurtulmak için çare aramaktadırlar. Paket olarak kendilerine teslim edilen çocuk ile ne yapacaklarını bilemeyen Vartolu’yu da oldukça sıcak dakikalar beklemektedir. 

Çukur Dizisi Nejat İşler Kimdir?

Çukur Dizisi Çağatay (Nejat İşler) karakteri dizide Çukur Mahallesi ve Koçavalı’ların düşmanı olarak girecek. İlerleyen zamanlarda durumlar nasıl bir hal alır şimdilik bilinmez. Blue Tv ekranlarında yayınlanan Behsat Ç dizisinde canlandırdığı karakter ile herkesin hafızasında yer eden Nejat İşler Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Çukur’da Çağatay karakterine hayat verecek. 
Çukur Çağatay Erdener Rolünü Nejat işler Canlandıracak
Çukur Çağatay Erdener Rolünü Nejat işler Canlandıracak 

Başarılı oyuncu İstanbul ilinde 28 Şubat 1972 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eyüp semtinde dünyaya gelen oyuncu Cağaloğlu Anadolu Lisesi mezunudur. Babası Feshane işçisiydi. Lise zamanında tiyatroya başladı. 1995 yılında Mimar Sinan Üniversitesinin devlet konservatuar bölümünden mezun oldu. Kendi kurduğu tiyatro dahil bir çok oyunda rol aldı. 
Bir çok dizi ve filmde rol alan oyuncunun en unutulmaz filmi kendi görüşümüzce Kaybedenler Kulübü ve en iyi dizisi de Behsat Ç dizisidir. Şimdilerde Çukur Dizisinde Çağatay Erdener karakterini canlandıracak olan Nejat işler’e yeni dizisinde başarılar diliyoruz. 
Çukur dizisi Çağatay Erdener karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Başarılı oyuncu hakkında yorum bölümünden canlandırdığı Çağatay karakteri hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

O Ses Türkiye Aysu Mişon Kimdir

Gönderen - Aralık 8, 2019 0
O Ses Türkiye Aysu Mişon yarışmaya Kıbrıs’dan katılıyor. Sahne almayan ancak özel günlerde şarkı söyleyen Aysu Mişon 26 yaşında. O…

Sefirin Kızı Dizisi Gediz Gerçek Adı?

Gönderen - Aralık 20, 2019 0
Sefirin Kızı Dizisinde Gediz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Uraz Kaygılaroğlu 30 haziran 1987 doğumludur. Balıkesirli olan oyuncu reklamcılık bölümünü…

Philadelphia olarak Bilinen Yerin Şimdiki Adı Nedir?

Gönderen - Aralık 21, 2019 0
Philadelphia olarak Bilinen Yerin Şimdiki Adı Nedir?AlaşehirBeyşehirKırşehirSeydişehir Sorunun Doğru Cevabını Yorum Bölümünden Yazabilirsiniz. Kim Milyoner olmak İster Yarışmasında 21 Aralık…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir