Çukur Dizisi Akın’ın Arkadaşı Kutay Kimdir ?

Avatarayınlanan s
1151 0
Çukur Dizisi Akın’ın Arkadaşı Kutay Kimdir? Sorusu dizide yeni sezonda izleyenlerin merak ettiği soruların başında gelmektedir. Çukur Dizisi Kutay karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Lorin Merhart hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Sevilerek izlenen Çukur Dizisi yeni sezonda yeni oyuncuları ile heyecan dolu bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizide Akın Koçavalı’nın bir an olsun yanından ayrılmayan Akın’ın hapishane arkadaşı Kutay gerek giyim tarzı gerekse konuşmaları ile izleyicilerden tam nor almayı başardı.

Çukur Dizisi Akın’ın Arkadaşı Kutay Kimdir?

Çukur dizisinin ikinci sezonu sonlarında diziye Koçava ailesinin en küçük erkek torunu rolünü canlandıran Burak DALAK diziye dahil olan oyuncu olmuştu. Dizide 3. sezonun geçen hafta başlaması ile birlikte yeni karakterlerde bir bir gün yüzüne çıktı.Bu karakterlerden en dikkat çekeni ise Akın’ın adamı olan Kutay oldu. Çukur dizisi Kutay dizinin genç oyuncularından birisidir. Atlet ile mahallede gezen Kutay sırtındaki Çukur dövmesi ile mahalleden olduğunu göstermektedir. Cesur ve kabadayı edası ile özelikle de konuşma tarzı ile dizide beğenilen isimlerden olmaya adaydır.
Çukur Dizisinde Yamaç düştüğü tuzak sonucu babasını öldürmek zorunda kalmış ve akıl hastanesinde 3 aylık bir tedavi süreci yaşamıştır. Dizide 2. sezon sonrasında Koçava ailesi üyelerinin Akın Koçavalı dışındaki tüm erkekleri Vartolu dahil ceza evindedir. Bunu fırsat bilen Akın Koçavalı ise mahallede babaannesinden de aldığı destek ile dedesinin yerine geçmiştir. Akın Koçavalı tıpkı babası Selim gibi olmadık kişiler ile işbirliği yapmaktadır. Yengesi Sena’nın katilini bile kurtaran Akın babasından daha tehlikeli birisidir.

Akın tek başına mahallenin işlerinin üstesinden gelemeyeceğini anlayınca hapishaneden tanıdığı arkadaşı Kutay’ın yanına giderek onunla dertleşir ve onu yanına alır. Artık o saatten sonra Akın ve Kutay yan yana gezer ve mahallede birlikte hareket ederler. Babası ve Amcaları hapiste oldukça zor anlar yaşamaktadır. Akın Koçavalı’nın dışarıda iş birliği yaptığı Hazer hapiste amcalarına ve babasına olmadık kötülükler yaptırmaktadır.

Akıl hastanesinde gitar sayesinde hızlıca iyileşen Yamaç tekar mahalleye döner ve yeğeni Akın ile görüşür. Akın ise işbirliği yaptığı Yücel’in karısı ve çocuğunun adresini ona verir. Bu sayede hem amcasının güvenini kazanır aynı zamanda da düşmanından kurtulmanın planını yapar. Yamaç’ın döndüğünü Akın en yakın arkadaşlı Kutay‘a söyler. Yamaç ise Yücel’in karısı ve çocuğunu öldürmüş gibi gösterecek bir plan ile onun delirmesini sağlayarak intikamını almış olur.

Çukur Lorin Merhant kimdir? (Çukur Kutay)

Çukur dizisinde Kutay karakterini canlandıran Lorin Merhant 28 Ocak 1987 yılında Almanya Ülkesinin Berlin Şehrinde dünyaya gelmiştir. Daha çok küçük yaşlardan itibaren  oyunculuğa hevesli birisi olmuştur. 2012 yılında rol aldığı ve canlandırdığı Acar karakteri ile  Zil çalınca isimli sinema filmi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Oyuncu hali hazırda Oyunculuk alanında dersler görmektedir. Spor ile arası iyi olan oyuncu yeni dizisi Çukurda Kutay olarak ekranlara geliyor. Oyuncunun İnstegram adresi https://www.instagram.com/lorinmerhart/

, Çukur Dizisi Akın’ın Arkadaşı Kutay Kimdir ?
Çukur Dizisi Akın’ın Arkadaşı Kutay Kimdir ?

Çukur Kutay Öldü mü? Diziden Neden Ayrıldı?


Çukur Dizisinde Kutay karakterinin diziden ne zaman ayrılacağı konusunda net bir bilgimiz olmasa da kötü karakterlerin çok uzun vadede dizide yer almadıklarını düşünürsek çok uzun soluklu olacağını düşünmüyoruz. Akın Koçavalı ile birlikte bir süre ekranlara gelecektir. Daha sonra Akın ve akrabaları arasında meydana gelen sürtüşmelerde diziden rolü gereği ölerek ayrılacağını tahmin etmekteyiz.

Çukur Dizisi Kutay karakteri hakkında düşünce ve görüşlerinizi yorum bölümünden yapabilirsiniz. Akın ve Kutay ikisi birlikte bakalım Çukurda ortalığı nasıl karıştıracak. Bir başka sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz Aslan Gerçek Adı hakkında detaylı bilgiler bağlantıda.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir