Çukur Dizisi Baykal’ın Kızı Efsun Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
902 0
Çukur Dizisi Baykal’ın Kızı Efsun Gerçek Adı Kariyeri hakkında bilgiler vereceğiz. Sevilerek izlenen Çukur dizisinde bir çok karakter diziye girdi ve çıktı. Bu karakterlerden bazıları ise hiç unutulmadı. Bu oyunculardan biriside Sena karakteri idi. Sena ile Yamaç ikilisi dizide tam bir uyumluluk içinde karı koca rolünde yer almakta idi. Ancak geçen sezon Sena dizi tarihine geçecek bir ölüm ile diziden ayrılmıştı. Sena karakteri gibi diziden ayrılan Muhittin karakteri ve kötü rollerde oynayan bir çok karakter dizi izleyenlerini oldukça üzmüştü. Dizide yeni sezon oyuncuları arasında yer alan Damla Sönmez Çukur Dizisinde Baykal’ın Kızı Efsun karakterine mi hayat vereceği merak konusu oldu.

Çukur Baykal’ın Kızı Kimdir?

Çukur dizisinde Baykal karakterinin gizemli kızı rolü ile ekranlara gelmesi beklenen Damla Sönmez dizide Efsun karakterini canlandırabilir. Baykal karakteri ile ilgili dizi hayranlarının kafası oldukça karışık durumda iken diziye kızı rolünde dahil olan oyuncunu ise şimdiden merak konusu oldu. Çukur dizisinin yeni sezonunda Baykal karakterinin diziye tekrar dahil olması beklenirken bu dönüşün nasıl olacağı da ayrı bir merak konusu. Baykal diziye döndüğünde kızı ile birlikte dönüş yapabilir.
Çukur Baykal’ın Kızı rolünü canlandıran Damla Sönmez dizide artık bir sevgilisi olmayan Yamaç ile aşk yaşayabilir.Çukur Dizisi Efsun ile Yamaç Evlenecek mi konusunu merak ediyorsanız bu bağlantıdan devam ederek ilgili makaleye geçiş yapabilirsiniz. Baykal’ın kızı Efsun dizide tıpkı babası gibi tehlikeli birisi olacaktır diye tahmin ediyoruz. Bu tahminimizde ki sebep ise  dizide bu sezon kötü bayan karakter olmamasıdır. Bu karakter ile birlikte dizide kötü karakterler bir bayan daha eklenecektir.

Sena karakterinin ayrıldığı dizide genç ve yakışıklı karakter Yamaç’ın uzun süre aşk hayatı olmadan diziye devam etmesini beklemiyoruz. Bu sebeple Yamaç ile Baykal’ın kızı Efsun arasında ilk zamanlardaki hırçınlık ve kavgalar ilerleyen zamanlarda yerini aşka bırakacaktır diye bir tahminde bulunabiliriz. Selin karakteri ile Masum değiliz isimli dizide ekranlara gelen Damla Sönmez o dizideki gösterdiği performansı Çukur dizisinde de gösterecektir. Pazartesi akşamlarının sevilerek izlenen fenomen dizisi Çukur da Baykal Bey yani Beyefendinin kızı rolü ile diziye dahil olacak olan Çukur Efsun karakteri son derece cesur, korkusuz ve babası kadar tehlikeli birisidir.

, Çukur Dizisi Baykal’ın Kızı Efsun Gerçek Adı Kariyeri

Çukur Dizisi Damla Sönmez Kimdir?

Çukur dizisinde Beyefendinin kızı rolünü canlandıracak olan  Damla Sönmez İstanbul ilinde  3 Mayıs 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 32 yaşında olan başarılı oyuncu lise eğitimini İstanbul Saint Joseph Fransız Lisesinde tamamlamıştır. Daha sonra ise Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman bölümünü tamamlamıştır. İlerleyen zaman içinde Yeditepe Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi de alan oyuncu bir çok dizi ve projede rol almıştır.

Damla Sönmez  henüz 17 yaşında iken  Camdan Pabuçlar isimli dizide ilk olarak ekranlara gelmişti. Bu diziden 4 yıl sonra sevilen komedi dizisi emret Komutanım’da rol alan Damla Sönmez başarılı oyunculuğu ile göz doldurmuştur. Gülru karakteri ile  Güllerin Savaşı dizisinde rol alarak büyük bir başarı elde eden oyuncu Aşk ve Gurur ve Masum Değiliz dizilerinde oynamıştır.

Çukur Dizisi Baykal’ın kızı  2009 yılında Bornova Bornova isimli sinema filminde  Özlem karakteriyle 46. Altın Portakal Film Festivalinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü almaya hak kazanmıştı. Bir çok dizi ve projede de rol alan oyuncu Çukur dizisinde canlandıracağı Baykal’ın Kızı rolü ile ekranlara gelecek.

Çukur Dizisi Yeni Sezonda izleyenlerin merak ettiği bir diğer konu ise Koçova ailesinin hangi düşman ile savaşacağı konusu oldu. Zira geçen sezonun sonlarında Koçova’lıların düşmanı aile içinden olarak gösterilse de ilerleyen bölümlerde yeni bir düşman ile karşılaşacaklarını tahmin ediyoruz. Çukur Resmi Youtube Hesabı 

Çukur Dizisi Baykal’ın Kızı Efsun Gerçek Adı Kariyeri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sevilen dizide 2019-2020 sezonunda çalan şarkılardan tutunda dizi oyuncularına kadar bir çok konuyu sitemizden takip edebilirsiniz. Çarşamba Akşamlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz Ferhat Gerçek Adı Kariyeri hakkında merak ettiklerinizi bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İlgili Yazı

Çukur unutulacak Dünler Şarkısı ve Sözleri

Gönderen - Şubat 24, 2020 0
Çukur unutulacak Dünler Şarkısı ve Sözleri dizinin yayınlandığı 24 Şubat akşamı dizide çalan şarkıdır. Gazapizm tarafından seslendirilen Unutulacak Dünler yaşanılacak…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir