Çukur Dizisi Deli Bekir Karakterini Sinan Tuzcu Canlandırıyor

Avatarayınlanan s
395 0
Çukur Dizisi Deli Bekir Karakterini Sinan Tuzcu Canlandırıyor. Sinan Tuzcu son olarak sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol almıştı. Pazartesi akşamlarının sevilerek izlenen  dizisi Çukur yeni oyuncular ile kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Adından da anlaşılacağı üzere son olarak Çukur dizisine Deli Bekir rolü ile dahil olan oyuncunun gerçek adı Sinan Tuzcu’dur. 

Çukur  Deli Bekir Kimdir?

Çukur Deli Bekir karakterinin dizide rol alan kötü karakterlerden olması beklenmektedir. Zira dizide rol alan kötü karakter sayısında baya bir azalma oldu.Sen Anlat Karadeniz Dizisinde canlandırdığımı Mustafa karakteri ile iyi bir rolde izleyenlerin karşısına çıkan Sinan Tuzcu Çukur dizisinde kötü bir karakter ile karşımızda olacak. Çukur dizisinde Akın Koçavalı, Azer ve Timsah üçlüsünden oluşan kötülere bir yenisi daha eklenecek. Yamaç babasının intikamını almak için abileri ile birlikte tüm İstanbul’a savaş açtı. Hal böyle olunca Çukur mahallesinin yeni düşmanlarının da olması kaçınılmaz bir gerçekti. 
Sevilen dizi Çukur Deli Bekir ile Yamaç ve abilerinin düşmanları artmış olacak. Akın’ın düşmanlığı izleyenleri pek mutlu etmez iken Deli Bekir ile bu açığın kapatılacağını tahmin etmekteyiz. Deli Bekir’in amacı ise muhtemelen Yamaç’ın ona ait bölgelere de girmesi sonucu oluşan bir düşmanlıktır diye tahmin ediyoruz. Çukur Deli Bekir karakterini canlandıran Sinan Tuzcu bakalım iyi bir rolden sonra kötü bir rolde izleyenler tarafından nasıl karşılanacak. Sen Anlat Dizisinin final yapması ile Çukur dizisine gelen Sinan Tuzcu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 
Çukur Deli Bekir
Çukur Deli Bekir

Çukur Dizisi Deli Bekir Karakterini Sinan Tuzcu Canlandırıyor

Çukur’un Deli Bekir’i Sinan Tuzcu Gaziantep ilinde 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliğini tamamlamıştır. İlerleyen dönemde de Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro ana sanat dalını başarı ile tamamlayarak buradan mezun olmuştur. Başkent Ankara’da Devlet Tiyatrosu’nda yardımcı oyuncu olarak roller üstlenen oyuncu ilk olarak 2006 yılında yayınlanan Ihlamurlar Altında isimli dizide rol almıştır. 
İlerleyen yıllarda ise The Treasure Of Ugarit isimli dizide  Mustapha olarak izleyenlerin karşısına çıktı. Bunların dışında bir çok projede rol alan oyuncuyu İzleyenler canlandırdığı Mustafa karakteri ve Karadeniz şivesi ile sevilen Dizi Sen Anlat Karadeniz’de oynadığı karakter ile oldukça sevdi ve beğendi. 
Çukur Dizisi Deli Bekir
Çukur Dizisi Deli Bekir
Çukur dizisi Deli Bekir karakterini canlandıran Sinan Tuzcu hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Çukur Deli Bekir karakteri ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir