Çukur Ebu Kaysar Kimdir

Avatarayınlanan s
462 0
Çukur Ebu Kaysar Kimdir ? Çukur Dizisi Aliço’nun Babasının düşmanı Abu Faysal karakteri dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Ali Çobvan’ın babası eski özel bir asker iken birimi dağıtılır. Ona bağlı olan askerlerde onunla birlikte bir şekilde yer altına inerler. Aliço’ya babası her fırsatta sen Aliço değil Ali Çobansın diyerek tepki göstermektedir. Aliço’nun babası peşlerinde oldukları Ebu Faysal’a ait bir resim gösterince Aliço dayanamaz krize girer.

Çukur Ebu Kaysar Kimdir

Adamın ismi var fakat cismi yok.Buralarda bir yerde burnunuzun dibinde diyen Aliço’nun babası bu güne kadar ele geçirilen en net görüntüyü sine vizyondan duvara yansıtınca Aliço sinir kiri geçirir.Çukur 3. sezonun 2. bölümünde (69. Bölüm); Aliço’nun babası aynı zamanda komutanı ona çukur’u unutmasını söyleyip ona hazırlanması için 10 dakika veriyor. Komutanın odadan çıkmasını fırsat bilen Cüneyt ise Aliço’ya giyinmesinde yardım ettikten sonra geçmişin kısa bir özetini geçip toplantıya götürüyor.
Toplantıdaki fotoğrafları gören Aliço aklına geçmişte yaşadıkları gelince ise kendini tutamıyor. Bu duruma sinirlenen komutan ise Aliço’yu çözme görevini Cüneyt’e veriyor.
, Çukur Ebu Kaysar Kimdir
Çukur Ebu Kaysar Kimdir
Çukur Dizisinde rol alan Ebu Kaysar’ın gerçek Adı Ekrem İspir’dir. Çukur Ebu Kaysar Gerçek Adı  Ekrem İspir 10 Haziran 1968 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 51 yaşındaki olan usta oyuncu İkizler burcundandır. Oyuncunun boyu 1.82 kilosu ise 90’dır. Ela gözleri ile dikkat çeken oyuncu  Kara Kutu, Kaçak, Poyraz Karayel, Küçük Ağa, Med Cezir, Kurtlar Vadisi Pusu, Aşk-ı Memnu, Cin Musallatı gibi birçok dizide rol almştır. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir