Çukur Murtaza Kimdir? Emminin Yeğeni Murtaza

Avatarayınlanan s
613 0
Çukur Murtaza Kimdir? Emminin Yeğeni Murtaza Cumali Koçavalı’nın yeni hedefinde. Cumali en son hamamda yakaladığı kişiden bu cesareti kimden aldığını sormuştu. Cevap olarak ise Emminin Yeğeni Murtaza ismini öğrenen Cumali şimdi Murtaza’nın peşinde.

Çukur Murtaza Kimdir? Emminin Yeğeni Murtaza

Dizi hayranları ise emminin yeğeni Murtaza karakterinin kim olduğunu merak ettiler. Muhtemelen kısa bir rolde görünecek olan Murtaza Cumali Koçavalı’nın gazabından kurtulamayacaktır.


Çukur Murtaza Kimdir?
Çukur dizisinde Murtaza karakterini kimin canlandırdığı konusunda bilgiler gelmeye başladıkça sitemizde yerini alacaktır. Çukur Emminin Yeğeni Murtaza hakkında yorum bölümünden düşünce ve bildiklerinizi yazabilirsiniz.


Cumali Koçavalı dizide bu bölümde gardiyanı tehdit ederek hapishaneden kaçmayı başarmıştı. Peşine düştüğü adamları ise tek tek avlayan Cumali Koçavalı’nın yeni hedefinde ise Emmi’nin Yeğeni Murtaza Bulunuyor. Cumali bir taraftan kendisini yakalamak isteyen polislerden kaçarken diğer yandan da tek tek intikamını almaya devam ediyor.

, Çukur Murtaza Kimdir? Emminin Yeğeni Murtaza
Çukur Murtaza Kimdir? Emminin Yeğeni Murtaza

İlgili Yazı

Tutunamayanlar Dizisi İrem Gerçek Adı

Gönderen - Ocak 1, 2020 0
Tutunamayanlar Dizisi İrem rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı  Ece Çeşmioğlu hanımdır. Ece Çeşmioğlu İstanbul ilinde 26 Kasım 1990 tarihinde dünyaya…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir