, Demet Özdemir’in kendisinin de rahatsız olduğu bir huyu var!

Demet Özdemir’in kendisinin de rahatsız olduğu bir huyu var!

Avatarayınlanan s
127 0

Yemin.org / Detay – Ünlü oyuncu Demet Özdemir, son yılların gözde ismi.. Erkenci Kuş dizisi ile gelen büyük popülerliğin ardından yeni dizisiyle yeniden hayranlarının karşısına çıktı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle Doğduğun Ev Kaderindir dizisi sadece 11 bölüm yayınlandı. Zeynep karakterini canlandıran oyuncu, dram projelerinde de başarılı olabileceğini ispatladı.

Ünlü oyuncu, karantina döneminde katıldığı programlarda yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekiyor. Özdemir, kendisinin de rahatsız olduğu bir huyundan bahsetti.

Oyuncu, katıldığı sohbet programında “Ben çok aceleciyim. Anlaşılıyordur herhalde. Mesela senden rica ettim ama sen telefonla uğraşıp, mutfağa yavaş giden birisin. Benim buna hiç tahammülüm yok” diye konuştu.

Bu huyunu bildiği için oyuncu kimseden bir şey isteyemiyor. Arkadaşlarını kaybetmemek için de acelecilik huyuna hep dikkat etmek zorunda kalıyor.

Demet Özdemir, “Kimseye iş yaptırtmam. Bir şey rica etmeye çok çekinirim. Çünkü severim arkadaşlarımı kaybetmek istemem. Onlardan önce koşturuyorum çünkü. Buna da gerek yok bu kadar. En büyük takıntım çok sabırsız ve aceleci olmam” diye konuştu.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir