, Derya Şen Akbacak ve Ayvaz Akbacak programlarına koronavirüs arası verdi

Derya Şen Akbacak ve Ayvaz Akbacak programlarına koronavirüs arası verdi

Avatarayınlanan s
207 0

Güzel oyuncu Derya Şen Akbacak, kanal 7 ekranlarında ünlü şef Ayvaz Akbacak ile başladığı “Ayvaz Şef’le Mutfağım Şahane” isimli programa evde karantinaya girmeleri sebebiyle ara verdiler.

2 yıldır evli olan ünlü çift 2. Evlilik yıl dönümlerini oğulları Toprak Can Akbacak ile evlerinde kutladılar. Aile olarak bu tarz bir kutlamanın birbirlerine daha sıkı sarılmalarına sebep olduğu ifadesinde bulunan Derya Şen Akbacak şu açıklamayı yaptı:

“Corona virüsten korunmak amaçlı ailecek 1 aydır evdeyiz. Yemek programımıza ara vermemizin sebebide budur. Dışarı çıkamadığımız için birbirimize hediye alamadık ama Ayvaz şef evlendiğimizden beri ilk defa evde yemek yaptı ve bana özel menüsünden oluşan bir spesiyal sofra hazırladı. Bana göre bir şef’den alacağınız en güzel hediye.”

Evde kalmanın sıkıcı olmasına rağmen aile bağlarını da güçlendirdiğini ifade eden Derya Şen Akbacak, ekranlarda olmayı özlediğini de sözlerine ekledi.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Mucize Doktor Ali ile Duygu Sevgili Olacak mı?

Gönderen - Kasım 15, 2019 0
Ali patolojide ilk gününe mutsuz başlar. Adil hoca da Ferman’la aynı fikirdedir. Ali’nin büyümesi gerektiğini; hayatın gerçeklerini öğrenmesi gerektiğini düşünmektedir.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir