, Didem Balçın, çifte bayram sevinci yaşıyor

Didem Balçın, çifte bayram sevinci yaşıyor

Avatarayınlanan s
261 0

Yemin.org / Detay –Ünlü oyuncu Didem Balçın, geçtiğimiz haftalarda Can Aydın ile sürpriz bir nikah kıymıştı. Çiftin mutlulukları Bayram paylaşımı ile bir kez daha ortaya çıktı. Didem Balçın, çifte bayram sevinci yaşıyor.

Ünlü oyuncu hem eşiyle ilk bayramını kutluyor hem de anne ve babasının 43. evlilik yıldönümlerine seviniyor. Uzakta olan sevdikleri nedeniyle hüzünlü olduğunu ifade eden oyuncu, herkesin bayramını tebrik etti.

Didem Balçın, “Bugün bayram olunca bir de mecburen uzakta olunca sevdiklerinden hafif hüzünlü geçiyor. Bayramın en güzel yanı birlikte olmak. Şimdi uzakta olsak bile kalplerimiz Yan yana kutluyor bayramı” diye mesaj bıraktı.

Ünlü oyuncu ailecek çifte bayram yaşadıklarının altını çizdi ve şu mesajı verdi: “43. Yıllarını kutluyor annemle babam. Allah daha nice yılları birlikte kutlamayı ve bize de onlar gibi köklü bir aile olabilmeyi nasip etsin. Herkese güzel sağlıklı bereketli mutlu bir bayram olsun. İyi bayramlar.”

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Yasak Elma 66.Bölüm Kıyafetleri

Gönderen - Ocak 21, 2020 0
Yasak Elma 66.Bölüm Oyuncu Kıyafetleri dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Sevilerek izlenen Yasak elma Dizisinde Yıldız’ın kıyafetleri ile Ender’in…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir