Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Kibrit Kimdir?

Avatarayınlanan s
2547 0
Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Kibrit karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Helin Kandemir 2 Haziran 2004 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Kibrit dizide Mehdi’nin tamirhanesinde çalışan çırak kızı canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünde bol bol ekranlara gelen ve dizide Kibrit karakterini canlandıran Helin KANDEMİR’i dizi hayranları Bir litre Gözyaşı dizisinde canlandırdığı Elif karakteri ile hatırlayacaktır. Şimdilerde henüz 16 yaşında olan küçük oyuncuyu mehdi zamanında bir çöplükten çıkartarak onu yanında iş vermiştir. 

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Kibrit Kimdir?

İlk bölümünü geride bırakan Doğduğun ev Kaderindir Kibrit karakteri Mehdi”yi oldukça seven ve onu abisi gibi gören bir karakterdir. İçinden geçenleri saklamadan hemencecik söyleyen küçük çırak Kibrit”in tamirhanede çalışması ise oldukça değişik gelir insanlara. Mehdi “ye ait tamirhanede Yaldız Ali ile birlikte çırak olarak çalışmaktadır. 
Helin Kandemir Kimdir?
Helin Kandemir 2 Haziran 2004 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Kibrit dizide Mehdi’nin tamirhanesinde çalışan çırak kızı canlandırmaktadır. Helin Kandemir   Yörem Zeytin ve Yörem Sucuk isimli reklam filmlerinde rol almıştır.  
, Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Kibrit Kimdir?
Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Kibrit Kimdir?
Kız Kardeşler isimli sinema filminde de oynayan Helin Kandemir Bitmeyen Hikaye, Ötesiz İnsanlar, İsimsizler, Hakan Muhafız gibi dizilerde ufak tefek rollerde oynamıştır.

Son olarak Elif karakteri ile Bir Litre Gözyaşı isimli dizide rol alan küçük oyuncu şimdilerde ise Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Kibrit karakterine hayat vermektedir. Leyla Şirin ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Daha 9 yaşında iken ilk dizi tecrübesini yaşamıştır.

Mehdi’nin yanında kalan Kibrit şikayet sonrasında Sosyal Hizmetler görevlileri tarafından Mehdi’den alınarak Yuvaya tekrar geri götürürler. Mehdi ise çocuk işçi çalıştırmaktan dolayı polis tarafından göz altına alınır.

Kibrit ve Mehdi sahnesi dizi hayranlarını oldukça üzdü. Mehdinin dükkanı mühürlenirken Kibrit Sevgi evlerine, Yaldız ise Sosyal Hizmetlerden yaşı büyük olduğu için serbest bırakılır. Geçen bölümün sonunda Mehdi’den alınan Kibrit’in kaderi Mehdi ve Zeynep ikilisinin evlilikleri ile mutlu sona ulaşacağını tahmin ediyoruz. Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Çalan Şarkılar için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazı

, Star TV, 30. yaşını kutluyor!

Star TV, 30. yaşını kutluyor!

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Türk televizyonculuğunun lider kanalları arasında yer alan ve 7 Mayıs 1990 yılında test yayınına başlayan Star TV, 30. yılını kutluyor. 30…

1 yorum

  1. Avatar

    Bu kızımız ilerde karakter oyuncusu olarak iyi yerlere gelecegine eminim.Şansı bahtı açık olsun.Birçok kelli felli oyunculara on basar tebrik ederim.

    Cevap

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir