Doğduğun Ev Kaderindir Ekrem Kimdir? Nail Kırmızıgül

Avatarayınlanan s
1094 0
Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep’in üvey babasını Ekrem rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Nail Kırmızıgül beyefendidir. Zeynep’in üvey babası Ekrem  onu büyütmüş okutmuş ve çok güzel bir şekilde yetiştirmiştir. Ekrem Zeynep’i çok sevmektedir. Zeynep’i oldukça çok sevmesine rağmen onun iyiliği için hayattan der alması için bazen ona kötü davrandığı da olur.
, Doğduğun Ev Kaderindir Ekrem Kimdir? Nail Kırmızıgül
Doğduğun Ev Kaderindir Ekrem Kimdir? Nail Kırmızıgül
Ekrem Zeynep’in varoş mahallesine gitmesini orada yaşamasını hiç istemez. Zeynep’i benimseyen kollayan ve çok seven Ekrem bakalım ilerleyen bölümlerde onun için neler yapacaktır. Dizinin yayına girmesiyle birlikte dizide oynayan oyuncular araştırılmaya başladı merak edilen oyuncular arasında Ekrem yani Nail Kırmızı gül de var. Nail kırmızı gül kimdir kaç yaşındadır boyu kilosu ve daha önce hangi dizilerde oynamıştır bütün bunları sitemizden bulabilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Ekrem (Nail Kırmızıgül)kimdir?

Nail kırmızı gül 3 Ağustos 1965 yılında Gaziantep’te dünyaya gelmiştir.Boyu 1.72 ve 75 kilodur. Yüksek öğrenimini ise Ankara Üniversitesi Dil ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde devam ederken yarıda bırakmış sonrasında baş rollerini Meltem Cumbul, Kemal Sunal ve Ali sunalın paylaştığı Propaganda adlı filmde oynamıştır.Asıl akıllarda kalan rolü ise Mehmet Ali Alabora ve Meltem Cumbulun baş rollerinde oynadığı Memoli adlı dizide komiser Cem karakteri olmuştur.
Doğduğun Ev Kaderindir Ekrem
1999 yılında Yılan Hikayesi, 2002 yılında İki Arada ve Baldız Geliyorum Demez, 2004 yılında Sil Baştan, 2005 yılında Dolunay, 2006 yılında Sev Kardeşim, 2008 yılında Ateş ve Barut, 2010 yılında Gönül Ferman Dinlemiyor, 2011 Firari,2012 yılında Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi,2014 yılında Yılanların Öcü,2019 yılında Leke olmuştur.Son olarak Doğduğun Ev kaderin dizisinde Ekrem karakterine hayat verecek olan oyuncumuza yeni dizisinde başarılar dileriz.
Zeynep’in üvey babası hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Dizide rol alan Zeynep’in nişanlısı Faruk karakteri hakkında detaylar yemin.org farkıyla beğeninize sunulmuştur. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir