Doğduğun Ev Kaderindir Faruk Kimdir?

Avatarayınlanan s
256 0
Doğduğun Ev Kaderindir Faruk rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı engin Hepileri’dir. 3 Mart 1978 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Faruk doğduğun ev Kaderindir Dizisinde Zeynep’in eski nişanlısıdır. TV 8 in yeni dizisi Doğduğun ev kaderindir izleyicinin karşısına çıktı.Konusu ve oyuncuları ile kendinden söz ettirmeyi başardı.Dizinin başlamasıyla dizide oynayan oyuncular merak konusu oldu.

Doğduğun Ev Kaderindir Faruk Kimdir? 

Dizide Faruk karakterine hayat veren oyuncu Engin Hepileri de bu oyuncular arasında. Doğduğun Ev Kaderindir Faruk kimdir kaç yaşında kilosu ve Boyu daha önce hangi dizi ve filmlerde oynamıştır bunları ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Doğduğun Ev kaderindir dizisinde Faruk Zeynep’i okuması  ve daha iyi bir hayat sürmesi için verilmiş olduğu zengin aile sayesinde tanır ve onu çok sever Zeynep’in doğum gününde ona evlenme teklifi eder.
, Doğduğun Ev Kaderindir Faruk Kimdir?
Doğduğun Ev Kaderindir Faruk Kimdir? 
Ama bir sorun vardır Faruk Zeynep’i o ailenin kızı zanneder onun fakir ve yoksul bir aileden geldiğini bilmez.Zeynep bu durumu ona bir türlü açıklayamaz Zeynep gerçek annesini de diğer annesini de çok sever fakat bir gün gerçek annesinin evine gider onların sefalet içinde olduğunu görür bu onu çok üzer evde fatura ödenmediği için sular bile akmıyor dur.
Bu durum karşısında Zeynep anne ve babasına yardım etmek ister ama annesi parayı almaz.Zeynep ise gördüklerinden sonra bir süreliğine gerçek annesinin yanında kalmaya karar verir.Annesi Faruk’u hiç istemez onlara uygun olmadığını söyler ve kızını mahallenin delikanlısı Mehdi ile tanıştırıp evlendirmek ister .Olaylar bundan sonra bambaşka bir hal alır.

Doğduğun Ev kaderindir (Engin Hepileri) kimdir?
Engin Hepileri 3 Mart 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Liseyi Çağaloğlu Anadolu lisesinde tamamladı daha lise yıllarında tiyatro oynama başladı.1996 yılında İstanbul Devlet Konservatuvarı bölümünü kazandı ve aynı okulda 2002 yılında oyunculuk üzerine yüksek lisans yaptı öğrenimini burada tamamladı.bir çok tiyatro dizi ve filmlerde oynayan oyuncu aynı zamanda yönetmenlikte yapmaktadır.
Engin Hepileri 2015 yılında oyuncu Beyza Şekerci ile evlenmiş ve bir çocuk babasıdır. İki Arkadaş,Canım Kocacığım,Beşik Kertmesi,Hürrem Sultan,Kampüsistan,Emret Komutanım,Yaprak dökümü,Yasak Elma,Çemberin dışında,Bu kalp seni Unutur mu Küstüm çiçeği,Koyu Kırmızı,İntikam,Çiçek,Melek ile Serhat,7 yüz,Gülizar ve son olarak ta Doğduğun ev kaderindir dizilerinde oynamış olan sanatçımıza başarılar diliyoruz.
Doğduğun ev Kaderindir Zeynep’in eski nişanlısı Faruk hakkında derlediğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Dizide rol alan Zeynep’in babası Bayram karakteri hakkında detaylar bu bağlantıda. 

İlgili Yazı

, Esra Sönmezer’in babası vefat etti!

Esra Sönmezer’in babası vefat etti!

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Ünlü oyuncu Esra Sönmezer, 83 yaşında hayatını kaybeden babası Enver Sönmezer’i son yolculuğuna Eyüp Sultan Mezarlığı’nda uğurladı… Aile kabristanına defnedilen…

Yunanistan Kralını Hangi Hayvan Öldürmüştür

Gönderen - Ocak 13, 2020 0
Yunanistan Kralını Hangi Hayvan Öldürmüştür?MaymunYarasaKediDomuz 1922’de Yunanistan kralı Aleksandros konağının bahçesinde köpeğiyle yürüyüş yaparken hangi hayvanın saldırısına uğramış, ısırılmış ve…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir