Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
632 0
Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi karakterinin gerçek adı  İbrahim Çelikkol’dur 1982 Yılında Kocaeli ilinde dünyaya gelmiştir. Kanal 8 ekranlarında 25 Aralıkta ekranlara gelen yeni dizi Doğduğun ev kaderindir izleyicisiyle buluştu.İlk bölümde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizinin baş rollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol oynamaktadır.Peki İbrahim Çelikkol kimdir daha önce hangi dizi ve filmlerde oynamıştır nerelidir boyu ve kilosu ve daha merak ettiğiniz her şeyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.
, Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Gerçek Adı
Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Gerçek Adı 

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Gerçek Adı 

İbrahim Çelikkol kendine has oyunculuğu ve karizmasıyla dizilerin aranan oyuncularından birisidir.Yeni başlayan dizisi Doğduğun Ev Kaderin ile beraber daha önceki hayatı merak edilen oyuncu sık sık araştırılmaya başlandı.Dizide Mehdi karakterine canlandırmaktadır.İbrahim Çelikkol 1982 yılında Kocaeli’de doğdu Baba tarafı Arap olan oyuncunun anne tarafı ise Selanik göçmeni.37 yaşında olan oyuncu 1.82 boyundadır.İbrahim Çelikkol oyunculuktan önce profesyonel basketbol oynamış ve genç milli olmuştur.
Daha sonrasında modellik hayatı başlamıştır bu sırada oyunculuk dersleri alan oyuncu Osman Sınavla tanışmış ve bu onun hayatında dönüm noktası olmuştur.Oyunculuk hayatına yine Osman Sınavın yönetmenliğini yaptığı Pars Narkoterör  filminde Baş komiser Şamil Baturay ile adım atmıştır.Daha sonrasında bir çok dizi ve filmlerde oynamıştır .16 Şubat 2012 yılında yüksek bir bütçeyle çekilen film olan Fetih 1453’te Ulubatlı Hasan karakterine hayat vermiştir.
 Doğduğun ev Kader-indir İbrahim Çelikkol hangi dizi ve filmlerde oynamıştır?Pars narkoterör,Mat,Karadağlar, Keskin bıçak İffet,Merhamet,Reaksiyon, Kördüğüm,Seddülbahir 32 saat,Siyah beyaz aşk ,Su ve Ateş,Muhteşem ikili ve Son olarak ta Doğduğun ev Kaderindir dizisinde oynayan oyuncuya başarılar ve bol reytingler diliyoruz.

İlgili Yazı

, Ata Demirer berberliğe başladı!

Ata Demirer berberliğe başladı!

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Yemin.org / Detay – Ünlü komedyen Ata Demirer, esprilerine bir yenisini daha kattı. Demirer, instagram hesabından yaptığı paylaşım ile birçok…

Uzayda İlk Oynanan Oyun Hangisidir

Gönderen - Aralık 28, 2019 0
Uzayda İlk Oynanan Oyun Hangisidir? Süper Mario TetrisPrince Of PersiaPac-Man Kozmonot alexandr serebrov 1993 te uzayda bir video oyunu oynayan…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir