Doğduğun Ev Kaderindir Mehdinin Annesi Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
942 0
Doğduğun Ev Kaderindir Mehdinin Annesi Gerçek Adı  Nurşide Demir hanımdır. Nurşide Demir hanım İstanbul ilinde 1952 yılında dünyaya gelmiştir. Şimdilerde oyuncu 67 yaşlarındadır.  TV 8 in yeni dizisi Doğduğu ev Kaderindir izleyicisiyle buluştu. Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek yazılan dizi Doğduğun ev Kaderindir izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı.
, Doğduğun Ev Kaderindir Mehdinin Annesi Gerçek Adı
Doğduğun Ev Kaderindir Mehdinin Annesi Gerçek Adı 

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdinin Annesi 

Dizide Mehdi(İbrahim Çelikkol)annesini canlandıran oyuncu Nurşim Demir.Dizide çocuklarını kendisi babasız büyütmüş onlar için her türlü zorluğa göğüs germiş bir anneyi canlandırıyor. Nurşide Demir daha öncede yakından takip ettiğimiz dizi Sen Anlat Karadeniz adlı dizide yine bir anne rolüyle ve Saniye Kaleli olarak tanımıştık.
Mehdi’nin annesi oğlunu evlendirmek istemektedir. mehdi’ye kendi istediği gibi bir gelin bulmak için mahallenin kulağı derin olan hanımlarına talimat verir. Adeta bir resim albümünden oğluna kız bakan Mehdi’nin annesi en son olarak kendisine gösterilen Zeynep’i oldukça beğenir ve bu kız benim gelinim olabilir der. 
Nihayetinde Mehdi ile Zeynep zaten daha öncesinde rastlantılar sonucu tanışmışlardı. Annelerin de aracı olmaları ile bu tanışma oldukça hızlı gerçekleşti. Mehdi’nin annesi oldukça otoriter eski kadınlardan. Kocası vurularak öldürülmüş. Tek oğlu Mehdi’dir. Birde kızı vardır. 
Nurşide Demir Kimdir?
Nurşide Demir 1952 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.67 yaşında olan sanatçı eğitimini Devlet Konservatuvarı Hacettepe Üniversitesinde tamamlamıştır. Sanat hayatının bir çok bölümünde sadece tiyatro oynayan oyuncu 2005 yılında dizi ve filmlerde oynamıştır.Mahsun Kırmızı gülün yönetmenliğini yaptığı Beyaz Melek filminde adından söz ettirmiştir.Daha sonra ilk olarak Aşka Sürgün dizisiyle dizi sektörüne girmiş oldu. O hayat benim ,NO:309,son olarak ta Doğduğun Ev kaderindir dizisinde rol alan oyuncuya başarılar diliyoruz. Zeynep’in Annesi Sakine hakkında detaylar yemin.org farkıyla burada. 

İlgili Yazı

MasterChef 29 Kasım Kim Elendi? Kıvanç

Gönderen - Kasım 29, 2019 0
Masterchef Yarışmasında 29 Kasım Cuma akşamı yayınlanan eleme oyununda elenen isim Kıvanç Oldu. uskumru balığından yapılan dolma yemeğinde en güzel…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir