Doğduğun ev Kaderindir Yasemin kimdir

Avatarayınlanan s
560 0
Doğduğun ev Kaderindir Yasemin kimdir
Doğduğun ev Kaderindir Yasemin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Kayra Zabcı hanımdır. Doğduğun ev Kaderindir Cemile’nin kızı Yasemin Mehdi’nin de yeğeni olmaktadır. Kayra Zabcı Doğduğu ev Kaderindir dizisinde Yasemin rolünü canlandırmaktadır.

Dizide rol alan Kibrit Mehdi ve Zeynep tarafından evlatlık olarak alındıktan sonra Mehdi’lerin evine yerleşir. Cemile’nin kızı ise bu durumu hiç içine sindiremez ve onu oldukça kıskanır. Kibrit Yasemin’in Zeynep’in eşyalarını karıştırdığını görünce ona yaptığının doğru olmadığını söyler. Yasemin ise dayısının odasını karıştırdığını ve onu ilgilendirmediğini söyleyerek tepki gösterir. Bu durumu duyan Yasemin’in annesi de kızına arka çıkar. Bu durum Kibriti oldukça üzer.

Doğduğun ev Kaderindir Yasemin kimdir

Doğduğun Ev Kaderindir Yasemin rolünü canlandıran Kayra Zabcı 2001 yılında tahminen İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Best Model Çocuk Türkiye’nin prensesi seçilen oyuncu 2013 de yapılan Best Child Model of the World yarışmasında birinci olmuştur.

, Doğduğun ev Kaderindir Yasemin kimdir
Doğduğun ev Kaderindir Yasemin kimdir

Lise sırasında sanat üzerine eğitimler almıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olmuştur. Gülperi dizisinde Gülperi’nin gençliğine hayat vermiştir. Küçük Ağa, Aşktan Kaçılmaz, Muhteşem Yüzyıl ve Vatanım Sensin dizilerinde oynamıştır Seddulbahir 32 saat dizisinde rol almıştır. 
Doğduğun Ev Kaderindir Yasemin rolünü canlandıran Kayra Zabcı hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Doğduğun ev Kaderindir Meltem Karakteri hakkında bilgiler bu bağlantıda.  

İlgili Yazı

Esra Erol Mükerrem Demir Nerede

Gönderen - Ocak 8, 2020 0
Sevilerek izlenen Esra Erol’da programında 8 Ocak günü katılan Cennet hanım kızı Mükerrem Demir’i aranıyor. Programda kızı Mükerrem Demir’in  iki…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir