Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
567 0
Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Demet Özdemir’dir. Kocaeli ilinde 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Daha küçükken yani 7. 8 yaşlarında okuması için annesi ve babası tarafında zengin bir aileye verilmiştir.bu ailenin içinde ve kuralları ile büyümüş ama ailesini özellikle de annesini hiç unutmamıştır ona çok bağlıdır.Babası ise Zeynep’e ve annesine geçmişte çok çektirmiş içkicinin birisidir.Zeynep’in gerçek ailesi açlık ve sefalet içinde yaşamaktadır.
, Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Gerçek Adı
Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Gerçek Adı 
Bu durumu öğrenen Zeynep yardım etmek ister ama annesi buna müsaade etmez.Diziye Zeynep karakteri ile dahil olan oyuncu Demet Özdemir baş rolü İbrahim Çelikkol ile paylaşır.Demet Özdemir kimdir? nerelidir boyu kilosu kaçtır merak ettiğiniz her şeyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep kimdir.

Demet Özdemir 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir küçük yaşlarında iken İstanbul’a taşınmışlardır öğrenim hayatını burada tamamlamıştır.Daha sonra Bengü’nün dans ekibinde ve efes kızları  dans ekibinde  yer almıştır.Bununla yetinmeyen güzel oyuncu 2011  ve  2013 yılları arasında oyunculuk dersleri  başlamıştır.İlk oyunculuk deneyimi ise Sana bir sır vereceğim adlı dizide olmuştur.En çok ses getiren dizisi ise Erkenci kuş olmuştur.
Şimdi sırası ile bir bakalım Demet Özdemir’in oynadığı dizi ve filmlere.2013 yılında Sana bir Sır Vereceğim,2014 yılında Kurt Seyit ve Şura,2015 yılında Çilek kokusu, 2016 ve 2017 yıllarında no:309, 2018 ve 2019 yılları arasında Erkenci Kuş dizilerinde oynamıştır. Oyuncumuza Yeni dizisi Doğduğun Ev Kader-indir de başarılar diliyoruz.

İlgili Yazı

, Hazal Kaya’dan büyük tepki!

Hazal Kaya’dan büyük tepki!

Gönderen - Nisan 28, 2020 0
Hazal Kaya, modacı Tuvana Büyükçınar ile yapmış olduğu instagram sohbetinde Türk dizilerinin hikaye ifade tarzının önemine işaret etti. İnsanların hem giyim hem de yiyecek anlamında ihtiyacından fazlasını tüketmesinden…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir