2020 Yılında Dolar Kuru en Uygun Olan bankalar

Avatarayınlanan s
419 0
2020 Yılında Dolar Kuru en Uygun Olan bankalar  ve En Uygun Hangi Bankadan Döviz Alınıp Satılır? konusunda derlediğimiz bilgilerden oluşan yazımıza hoş geldiniz. Birikimlerimizi değerlendirmenin bir yolu da döviz almak ve değerlendiğinde satmaktır. Kimi zaman döviz bürolarından aldığımız dövizleri yastık altında saklarken bazende banka üzerinden döviz alır satarız. Bankaların döviz alış ve satış fiyatları tabi döviz büroları gibi olmuyor kimi zaman. Kısa vadeli döviz alım satımı yapanlar çok iyi bilirler ki bazen bankaların makas aralıkları sebebi ile dolar ve yabancı para alıp satarken çok fazla kar edemeyebilirler.

2020 Yılında Dolar Kuru en Uygun Olan bankalar  

Hafta içi mesai saatlerinde bankalar döviz alım satımında rahat bir şekilde kullanılabilirken mesai saatleri dışında döviz alım ve satımı arasındaki makas farklarını açarlar. Bunun sebebi ise bankaların dalgalanmalardan etkilenmemesidir diye tahmin ediyoruz. Kimi zaman ise devletlerin uyguladığı swarm politikaları da bu makasların fazla olmasına sebep olmaktadır.

Mesai Saatleri Dışında Döviz Alınıp Satılan Bankalar

Mesai saatleri içinde hemen tüm bankalardan dolar ve döviz alım satım işlemleri yapabilirsiniz.Sitemiz üzerinden de güncel döviz kurlarına ulaşabilirsiniz. Oynak döviz kurlarında anlık olarak döviz ve dolar alımı satımı yapanlar için bankalar kimi zaman yeterli gelmez. Kimi zamanda döviz alımı ve satımı arasındaki makas farkları yüzünden bankalar alım ve satımlarda çok uygun olmazlar. İşte bu noktada Türkiye Finans Bankası tarafından geliştirilen ve hafta içi 24 saat döviz alım ve satımı yapacağınızı bir uygulama bulunuyor. Bu uygulamanın ismi TFXTARGET dir.

Bu uygulamanın hem  iphone hemde android​​ kullanıcıları için sürümü  mevcuttur. Döviz alım satımı ile uğraşanların genellikle tercih ettiği bu uygulama sayesinde 24 saat döviz alımı ve satımı yapabilirsiniz. Türkiye Finans Bankası dışında Kuveyt Türk Bankası da kullanıcılar tarafından tercih edilen bir başka banka. Aynı şekilde haftanın 5 günü 24 saat düşük makas aralığında işlem yapmaya olanak sağlayan Kuveyt Türk bankasının uygulamasının ismi ise  Kuveyt Türk Trade plus  uygulamasıdır.

En Ucuz ve Hızlı Hangi Bankadan Döviz Alınır

Uygun döviz alıp satmak yatırım yapmak isteyen hemen herkesin istediği bir şeydir. Çünkü döviz alırken de kar etmeli satarken de kar etmeli mantığı ile hareket edilmelidir. Bu yüzden herkes dövizi en uygun satan yerden veya bankadan almak ister. Bu sebeple döviz alım satımı yapanlar sadece mesai saatleri ile sınırlı kalmak istemezler. Yurt dışı piyasaların bizim piyasamızdan sonra açılması sebebi ile 24 saat işlem yapmak isteyenler bazı bankaları tercih ederler. Mesai saatleri dışında bir çok banka döviz fiyatlarında makas aralığını fazla tutarlar.  Günlük döviz alım satımı yapmak için haftanın 5 günü 24 saat işlem olanağı sağlayan bazı bankaların uygulamaları vardır. Öneri olmamakla birlikte Türkiye Finans ve Kuveyt Türk Bankaları müşterilerin bu konuda tercih ettiği banklar arasında yer almakta.
, 2020 Yılında Dolar Kuru en Uygun Olan bankalar
En Uygun Hangi Bankadan Döviz Alınıp Satılır

24 saat döviz alımı satımı yapan banka ve bu bankalara ait uygulamaları tanıttığımız yazımızın sonuna geldik. Döviz gibi en uygun altın hangi bankadan alınır satılır konusundaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. İnternet’ten ve cep telefonundan hızlı ve masrafsız bir şekilde döviz alınıp satılmaktadır. Hızlı ve Uzuz Döviz alımı ve satımı ile ilgili olarak sorularınızı var ise yorum alanından iletebilirsiniz.

İlgili Yazı

Halkbank Satılık 2. El Araçlar

Gönderen - Şubat 19, 2020 0
Bankaların ikinci el araç satışları ihale usulü yapılmaktadır. Genellikle bankalardan kredi ile sıfır olarak alınan taşıtların kredi ödemelerinde sorunlar çıktığında…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir