, Dominik’te mahsur kalan Acun Ilıcalı’nın en çok özlediği şey!

Dominik’te mahsur kalan Acun Ilıcalı’nın en çok özlediği şey!

Avatarayınlanan s
116 0

Yemin.org / Detay – Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Kanal D’de yayınlanan 2.Sayfa programına konuştu.Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunduğu programda yayınlanan görüntülerde, Acun Ilıcalı sorulara içtenlikle yanıt verdi.

“Biz burada Survivor çekiyoruz. Bir anlamda da mahsur kaldık” diye konuşan Ilıcalı, ellerinden geldikçe sabahtan akşama kadar program çekimi yapıldığını anlattı.

Acun Ilıcalı, seyircilerden sıcak mesajlar aldığını ve güzel yorumlar okuduğunu, sokakta yürüyemediğini ve bunların çok değerli şeyler olduğunu söyledi.

Ilıcalı, “Çok çabaladım, çok uğraştım. Geceleri hiç uyumadan geçirdiğim çok oldu, daha iyi şeyler yapayım diye. Ama sonunda da halk tarafından ilgi ve takdir görmek benim için yorgunlukları unutturuyor”dedi.

Türkiye’ye döndüğü zaman ilk olarak kızlarına koşacağını ifade eden ünlü televizyoncu, “Bir saniye bile beklemeyeceğim. Kızlarımı çok özledim. 3 kızım İstanbul’da. Onlarla sürekli iletişim halindeyim. Ama onların kokusu, bana sarılmaları, zaman zaman huysuzlukları, onlarla oynadığım oyunlar… Banu ile iş konusundan her konuya kadar sanki kardeş gibi yaptığımız muabbetler. Yasemin’in bıcırıklığı, Leyla’nın bilmişliği çok özlediğim şeyler. En kısa sürede inşallah hasretim biter” diye konuştu.

Acun Ilıcalı’nın röportajını videodan izleyebilirsiniz:

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Kadın Dizisi Buket Kimdir?

Gönderen - Aralık 29, 2019 0
Kadın Dizisi Buket karakteri ile diziye dahil olan yeni oyuncu dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Salı akşamlarının sevilen dizisi…

Bir Zamanlar Çukurova Üzüm Kimdir?

Gönderen - Ocak 30, 2020 0
Bir Zamanlar Çukurova dizisinde küçük Üzüm karakteri oldukça merak edildi. Perşembe akşamlarının sevilerek izlenen dizisinde Saniye ve Gaffur tarafından bakılan…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir