, Ebru Karaduman ile Evde Hareket Zamanı kilo vermek isteyenler için ekranda

Ebru Karaduman ile Evde Hareket Zamanı kilo vermek isteyenler için ekranda

Avatarayınlanan s
1296 0

Antrenör ve egzersiz eğitmeni Ebru Karaduman, hafta içi her gün Star TV ekranlarında! Evde olduğumuz bu günlerde siz de hareketsiz kalmaktan ve kilo almaktan mı şikayetçisiniz? Fazlalıklarınızdan kurtulmak ve yaza fit girmek istemez misiniz? Ebru karaduman’la “Evde Hareket Zamanı” bu hafta da sizleri evinizin konforunda spor yapmaya davet ediyor…

‘Evde Hareket Zamanı’nda hareket dolu bir hafta; Yeni haftada; tüm vücut kas gruplarımızı çalıştıran yürüyüş ağırlıklı bir antrenman yapıyoruz. Elimizdeki dambılları da kullanarak tüm vücut kas gruplarını çalıştıran bir egzersiz uyguluyoruz. 8 etkili hareketten oluşan antremanımızla devam ederek, ayakta ve mat üzerinde yaptığımız farklı hareketlerle bölgesel olarak tüm kas gruplarını çalıştıracağız.

Pilates metotlarını ve silindirlerimizi kullanarak farklı kas gruplarına odaklandığımız bir antrenman yapıyoruz. Evdeki sandalyelerimizi kullandığımız farklı bir antrenmanla devam edeceğiz. Tempolu hareketlerle tüm vücut kas gruplarını yoğun olarak çalıştırırken, yardımcı malzeme olarak evdeki havlularımızı kullanacağız. Başta kalça, basen bölgesi olmak üzere tüm alt vücut kas gruplarını aktif olarak çalıştırdığımız bir antrenman yapacağız.

Ebru Karaduman’la “Evde Hareket Zamanı”, hafta içi her gün saat 09.20’de Star TV’de…

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir