Eda Ece, neşesini ve hayat enerjisini annesinden almış!

Avatarayınlanan s
223 0

Yemin.org / Detay – 10 Mayıs Pazar, bugün Anneler Günü… Herkesin annesini hatırlaması, yeniden ona sevgisini ifade etmesi için en özel gün… Ancak bu yıl sarılmak, kucaklaşmak maalesef olmayacak. Belki birçok kişi annesini göremeyecek ve telefon ile, görüntülü sohbet ile yetinecek… Koronavirüs nedeniyle Anneler Günü farklı yaşanıyor.

Ünlü isimler de Anneler Günü dolayısı ile mesajlarını sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Bu isimlerden birisi de Eda Ece oldu. Ünlü oyuncu annesinin çok komik birisi olduğunu belirten bir paylaşım yaptı. Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteri gibi, annesini anlatan Eda Ece, annesinin babası ile birlikte magazine yakalandıkları fotoğrafı kullandı.

Ünlü oyuncu, “Annemin bu sene magazine yakalandığı ilk fotoğrafı ve arkada babam. Anneler Günün kutlu olsun. Dünyanın en komik, en yengeç burcu, en şahane annesi. İyi ki beni doğurmuşsun di mi anne” diye yazdı.

Eda Ece, annesinin sık sık instagram hesabının şifresini unuttuğunu bu yüzden de 4 tane farklı hesap altığını belirterek, “4 tane kendi adı soyadıyla instagramı var, her şifre unuttuğunda açmış bakalım hangisinden girecek” diye esprili bir bilgi de verdi.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir