Elimi Bırakma Azra’nın Kızı Tanem Kimdir?

Avatarayınlanan s
761 0
Sevilen Dizisi Elimi Bırakma sezon arasın sonrası yeni sezonda da aynı kanalında  oyuncularını güçlendirerek yoluna devam etmeye hazırlanıyor. Dizinin yeni sezonu Eylül ayında ekranlarda olacak. Dizi hayranları bir yandan yeni sezonun başlamasını beklerden diğer taraftan da Elimi Bırakma Azra’nın Kızı Tanem Kimdir? sorununa yanıt arıyor. Dizinin oyuncuları arasına katılan Azra’nın kızı Tanem’in gerçek ismi  Sıla Sade‘dir. Çocuk Oyuncu Sıla Sade ve canlandırdığı Tanem karakteri hakkında detaylar yazının devamında…

Elimi Bırakma Azra’nın Kızı Tanem Kimdir?

Küçük oyuncu dizide annesi rolünde ekranlara gelen Azra karakteri gibi Layla Şirin Ajans oyuncusudur. Küçük oyuncunun dizi tecrübesi olmasa da alışverişin vazgeçilmez markası olan LCW ve İletişim devi  Turkcell reklamlarında oynamıştır. Yani anlayacağınız çocuk oyuncu Sıla Sade kameralara uzak bir isim değildir. Sevilen dizide Tanem ismi ile anılacak olan oyuncu Azra karakterinin küçük kızı rolünde yer alacaktır. Hatırlayacağınız gibi Azra karakterine Alina BOZ hayat vermektedir.

Elimi Bırakma Dizisi Çocuk Oyuncu Tanem dizide Azra ve Cenk karakterlerinin kızları rolünde ekranlara gelecek. Başarılı dizinin sezon finalinde zorda olsa evlenmeyi başaran Azra ve Cenk in kızını canlandıracak olan Sıla Sade dizide kalıcı olup olmayacağı ise şimdilik bilinmeyen bir konu. Zira tanıtım fragmanında çocukları olduğu görünen çiftin rüya görüp görmediği ise merak konusu olmuştu. Tahminlerimize göre dizide Sıla Sade çocuk oyuncu olarak devam edecektir.

????Elimi Bırakma Dizi
????️Bizim Hikaye Dizi
????Kuveyttürk reklam filmi
????Lc-waikiki e-katalog çekimi
????Turkcell Yaani reklam filmi

Elimi Bırakma Dizisinin Tanem’i Sıla Sade Kimdir?

Çocuk oyuncu Sıla Sade 13 Ekim 2013 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde henüz daha 6 yaşında olan oyuncunu bu sene muhtemelen ana okuluna gidiyordur. Layla Şirin Ajansında çocuk oyuncu olarak kayıtlıdır. Geçen sene kameralar karşısına çıkan küçük oyuncu önce  Turkcell  daha sonra ise Kuveyttürk reklamlarında rol almıştor. Bir dönem küçük de olsa Bizim Hikaye isimli dizide minik bir almıştır.

Çocuk oyuncularının dizilerdeki performansları izleyenleri oldukça etkilemekte. Bir çok dizi çocukların yaşadığı kaderi ve çileleri ön plana çıkarırken küçük oyuncuların oyunculukları da dizilere yön vermekte.Daha küçük yaşlardan kamera karşısına çıkan ve Elimi Bırakma Dizisinde Tanem karakterine hayat verecek Sıla Sade bakalım dizide nasıl bir performans gösterecek.

, Elimi Bırakma Azra’nın Kızı Tanem Kimdir?

Elimi Bırakma Azra’nın Kızı Tanem Kimdir?

Elimi Bırakma Azra’nın Kızı Tanem Kimdir? Konusunda hazırlanan yazımızın sonuna geldik. Dizi oyuncuları ve magazin haberleri bölümünde devam etmek istiyorsanız Güvercin Dizisi Nefise Kimdir? Eslem Akar konulu yazıyı okuyabilirsiniz. Banka ve Kredi Konuları ile ilgili makaleler için Bu bağlantıyı ziyaret ediniz.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir