Elimi Bırakma Dizisi Damla Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
485 0
Elimi Bırakma Dizisi Damla Gerçek Adı Buse Meral’dir. 1999 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Elimi Bırakma Dizisi Damla Gerçek Adı dizinin hayranları tarafından ilk bölümde oldukça merak edildi. İlk bölümü ile ekranlara gelen dizide Damla rolünü canlandıran oyuncu oldukça merak edildi. Elimi Bırakma Dizisi Damla Gerçek Adı Kariyeri- Aşk Ağlatır Dizisi Damla Kimdir? Hangi Dizlerde Oynamıştır? Kaç Yaşındadır?  konularına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Elimi Bırakma Dizisi Damla Gerçek Adı

Pazar akşamları yayınlanan Elimi Bırakma Dizisi dizisinde senaryo gereği ilk bölümün sonlarında bir yıl ileriye gidildi. Dizinin ana karakteri olan ve evden ayrılan Azra bir yıldır ayrıldığı eve dönmez. Cenk teknede de kalırken Melis ise dünyanın bir ucuna gitmiştir. Çocuklarının evi terk ettiğini söyleyen ve tüm suçu Azra’da bulan Cenk’in annesi ise evde ondan kalan eşyaları atmak istemektedir.
İstanbul ilinde Azra Damla’nın yanında kalmıştır. Damla ve Tanem ile birlikte Azra burada bir yıl geçirir. Damla karakteri dizinin ilk sahnelerinde Azra ile birlikte ekranlara geldi.

Elimi Bırakma Dizisi Damla karakteri ile ekranlara gelen oyuncunun gerçek adı Buse Meral’dir. 1999 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. egenin Hamsisi dizisinde rol alan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır. Buse Meral 25 Temmuz 1999 yılında dünyaya gelmiş ve Aslan burcudur. Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden mezun olmuştur.
, Elimi Bırakma Dizisi Damla Gerçek Adı
Elimi Bırakma Dizisi Damla Gerçek Adı

İlgili Yazı

O Ses Türkiye Teoman Oral Kimdir

Gönderen - Aralık 8, 2019 0
O Ses Türkiye Teoman bağlama ve Keman Çalıyor. Yarışmaya Manisadan katılıyor. 26 yıllık sahne deneyimi olan Teoman Bey babadan müzik…
, Serenay Sarıkaya evleniyor mu?

Serenay Sarıkaya evleniyor mu?

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Cem Yılmaz ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında ortaya yeni iddialar atıldı. Magazin gündeminden düşmen büyük aşkın evliliğe…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir