Emanet Dizisi Seher Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi

Avatarayınlanan s
2606 0
Kanal 7 ekranlarında kısa bir süre sonra başlayacak olan Emanet dizisi oyuncuları birer ikişer belli olmaya başladı. Dizinin ana karakterleri arasında yer alan Kadın Başrol oyuncusu ise Yemin dizisinden hatırlayacağımız Suna karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu oldu. Peki Emanet Dizisi Seher Kimdir? Emanet Dizisi Seher karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sıla  Türkoğlu 18 Nisan 1999 tarihinde İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 21 yaşında ve 1,68 metre boyunda olan Sıla Türkoğlu Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet Dizisinde Seher rolü ile ekranlara geliyor. 
Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde dizinin ana karakteri Emir’in kız kardeşi Suna rolü ile ekranlara gelmiş ve oldukça beğenilmişti. Yemin dizisinde uzunca bir süre tekerlekli sandalyede rol alan oyuncu daha sonra ayaklanmıştı. Genç ve güzel oyuncu yeni dizide ön planda olacak oyuncudur.  

Emanet Dizisi Seher Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi 

Emanet dizisi Seher rolü ile ekranlara gelen oyuncu Sıla Türkoğlu  18 Nisan 1999 tarihinde İzmir ilinde dünyaya gelmiş ve şimdilerde 21 yaşlarındadır. 1.68 cm boyunda  55 kg  ağırlığında olan oyuncunun bilinen bir sevgilisi yoktur. İzmir ili Bornova İlçesinde Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi mezunudur. Lise eğitimi devam ederken  Tunay Menajerlik ile çalışmaya başlayarak oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. 
Emanet Dizisi Seher
Emanet Dizisi Seher Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi 


Sıla Türkoğlu daha 19 lu yaşlarda Ağlama Anne isimli dizide Alev’in gençliğini oynamış ve bu dizi ile kariyerine başlamış ve sonrasında Kanal 7 ekranlarının günlük yayınlanan dizisi Yemin dizisinde rol almıştır. Şimdilerde Emanet Dizisi Seher rolü ile ekranlara gelen dizinin baş rollerinde yer alan Sıla Türkoğlu İnstagram adresi @silaaturkoglu’dur.

Emanet Dizisi Seher
Emanet Dizisi Seher Kimdir?
Yeni dizide rol alan Seher karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Emanet dizisi oyuncuları ile ilgili olarak tanıtımlarımızı yemin.org adresinde bulabilirsiniz. Emanet Dizisi Yaman karakteri hakkında bilgiler için tıklayınız….

Dizide Seher karakterinin iyi bir rolde izleyenler karşısında olacağını tahmin ediyoruz. Daha önceki tecrübelerimize dayanarak oyuncuya kötü bir karakterin pek de yakışmayacağını düşünmekteyiz. Sizlerde oyuncu hakkında düşüncelerinizi yorum panelinden paylaşabilirsiniz.  

İlgili Yazı

1 yorum

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir