Emanet Dizisi Yaman Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi

Avatarayınlanan s
4854 0
Emanet Dizisinde rol alan oyuncular arasında yer alan erkek başrol oyuncusu belli oldu. Yakın zamanda kanal 7 ekranlarında izleyenler ile buluşacak olan Emanet Dizisi Yaman Kimdir? Emanet Dizisi Yaman rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Halil İbrahim Ceyhan 30’lu yaşlardadır. 1,80 metre boyundaki oyuncu oyunculuğun dışında müzik ile de ilgilenmektedir. Emanet dizisi Seher karakteri ile birlikte dizide başrol oynayacaktır. 

Emanet Dizisi Yaman Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi

Günlük dizilerin adresi olan Kanal 7 emanet dizisi ile bu seriye devam etmeye hazırlanıyor. Dizide yer alan oyuncular arasında yer alan ve dizinin erkek başrol oyuncusu olan Halil İbrahim Ceyhan dizide emanet Yaman karakteri ile ekranlarda olacak. Halil İbrahim Ceyhan 2007 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında Gelecek Vaad Eden Erkek Model seçilmiştir. Sesi ile de ön planda olan oyuncu 2007 yılında ilk single çalışması olan Kaybettim isimli şarkıyı seslendirmiştir. Aynı zamanda şarkı sözü ve seslendirmesi yapan oyuncunun Kendini Bana Bırak isimli şarkısı bulunmaktadır. 
Emanet Dizisi Yaman
Emanet Dizisi Yaman Kimdir?

Emanet Dizisi Yaman karakterini canlandıracak olan Halil İbrahim Ceyhan 2019 yılında vizyona giren Hemen Döneriz isimli filmde ilk olarak ekranlara çıkmıştır. Oyunculuk eğitimleri sonrasında Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi emanet dizisinde başrol oynamaya hak kazanmıştır. Dizide Yemin dizisinden tanıdığımız Suna karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu ile başrol oynayacak olan oyuncu dizide zengin ve başarılı bir iş adamı rolünde olacaktır. 
Emanet Dizisi Yaman ile dizide rol alan seher arasındaki aşkın izleyenlere farklı bir şekilde anlatılması beklenen dizide tahminimizce ilk başlarda kavgalı ve tartışmalı bir tanışıklık ve aşk bizleri bekliyor olacak. 
Emanet Dizisi Yaman rolünü canlandıran Halil İbrahim Ceyhan hakkında bilgiler verdiğimiz yazımız burada sona erdi. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Halil İbrahim’in, AGY Production etiketiyle yayınlanan, “Kendini Bana Bırak” isimli şarkısının Söz ve Müziği kendisi tarafından hazırlanırken şarkının Aranjörlüğü ise Tarık İster tarafından yapılmıştır. Şarkının video klip yönetmenliği koltuğunda ise Alişan Günay Yıldırım yer almıştır.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir