En Ucuz Trafik ve Kasko Sigortası Nereden Yaptırılır?

Avatarayınlanan s
295 0
En Ucuz Trafik ve Kasko Sigortası Nereden Yaptırılır? konusu araç sahibi olan hemen herkesin her yıl merek ettiği konulardan birisidir. İnsanlar için SSK nasıl bir güvence ise araçlarımız içinde zorunlu trafik sigortası ve kasko güvencedir. Zorunlu Trafik Sigortaları ve Kaskolar her yıl yenilenmektedir. Trafik Sigortasının bitmesine yakın araç sahipleri en uygun ve kapsamlı kasko ve zorunlu trafik sigortası için arayışa başlarlar. Bu yazımızda sizlere En Ucuz Trafik ve Kasko Sigortası Nereden Yaptırılır? konusunda bilgiler vereceğiz.

Trafik Sigortalarını belli başlı şirketler yapmaktadırlar. Eskiden Emniyet Müdürlükleri Trafik Birimleri yakınlarında bir çok trafik takipçisi bulunmakta bu işlemler onların aracılığı ile Sigorta Şirketlerine yaptırılmakta idi. Gelişen dünya ve teknoloji sayesinde artık insanlar cep telefonlarından bile zorunlu trafik sigortası ve kasko yaptırmaktadırlar. Rekabetin bu denli arttığı sigorta konusunda haliyle insanlar en uygun ve ucuz trafik sigortası ve kasko yaptırmak için arayış içine girdiler. Sigortalarda kimi zaman oldukça farklı fiyatlar verilmekte ve daha ucuza yaptırılabilecek olan sigortalar araştırma yapmamamız yüzünden daha pahalıya yaptırılmaktadır.

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları Nasıl Araştırılır?

, En Ucuz Trafik ve Kasko Sigortası Nereden Yaptırılır?
En Ucuz Trafik ve Kasko Sigortası Nereden Yaptırılır?

Trafik Acenteli ve Trafik Takipçilerinden Fiyat alma Yöntemi 

Aslında günümüzde zorunlu trafik sigortası ile ilgili araştırma yapmak için bir çok yöntem bulunmaktadır. Gezmeyi ve yüz yüze iletişim kurmayı sevenler bulundukları bölgelerdeki trafik takipçileri ve sigorta acenteleri aracılığı ile  yaptırmak istedikleri araçların marka model gibi bir takım bilgilerini verdikten sonra fiyat alabilmektedirler.

Bu tür yerlere gittiğinizde hemen size sunulan seçenekler ile trafik sigortası yaptırmayınız. Bu tür acenteler genellikle diğer sigorta şirketleri ile aynı sisteme bağlı olduklarından diğer şirketlerden de fiyat almasını isteyebilirsiniz. Böylelikle hangi sigorta şirketinin sigorta için hangi miktarda teklif verdiğini öğrenebilirsiniz.

İnternetten Araştırma Yapma ve Fiyat Alma


Zorunlu trafik sigortası yaptırmak için internet üzerinden bir çok firmadan fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu tekliflerden sizin için en ideal olanından yararlanmanız da oldukça kolaydır. İsterseniz Trafik Sigortanızı kredi kartınıza taksit ile de yaptırmanız mümkündür. İnternet üzerinden bizzat kendimin de 5 yıldır Kasgo ve Zorunluk Trafik Sigortamı yaptırdığım sigortam.net isimli site hakkında biraz açıklamada bulunmak istiyorum.

https://www.sigortam.net/ isimli site aracılığı ile yaptırdığım kasko ve sigortalarda bu zamana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Ancak bu zaman içinde bir kazaya da karışmadığımı belirtmem gerekiyor. (Umarım Bundan Sonrada Karışmam) Peki bu siteden nasıl zorunlu trafik sigortası fiyatı alınabilir .

Bunlardan birinci Yöntem Telefon ile Şirkete Ulaşmak, 444 24 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak karşınıza çıkan müşteri hizmetleri yetkilisi size bu konuda yardımcı olacaktır. Bir çok sigorta şirketinden aldığı fiyatları size ileterek var ise indirimlerden yararlanmanızı sağlayacaktır. Bir diğer yöntem ise İnternet Başvurusu;

https://www.sigortam.net/zorunlu-trafik-sigortasi-fiyatlari  isimli sitede bulunan formu doldurarak zorunlu trafik sigortası için size sunalan tekliflerden haberdar olabilir isterseniz de Trafik Sigortasını yaptırabilirsiniz. Sizden teklif vermeden önce bir kaç bilgi isteyecektir. Bu işlemleri yaparken araç ruhsatımızın yanında olmasında fayda vardır.

Plaka ve kimlik numarası
Aracın plakası
Ruhsat sahibi bilgileri
Cep Telefonu:
E-posta:
Araç ve ruhsat bilgileri
Diğer özellikler nelerdir?

En Ucuz Trafik ve Kasko Sigortası Nereden Yaptırılır? Ucuz Kasko Yaptırmak- Ucuz Trafik Sigortası- En Uygun Zorunluk Trafik Sigortası Konularını İçeren yazımızın burada sonuna geldik. Kredi ile araba satın almak isteyenler için hazırlanan Araba Fiyatının Hepsine Kredi Veren Bankalar konulu yazıya geçiş yapabilirsiniz.

İlgili Yazı

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Görme

Gönderen - Aralık 11, 2019 0
Akıllı telefonlar artık hayatımızın vazgeçilmezleri arsında yerini aldı. Akıllı telefonlar ile birlikte dünyada kullanılan en yaygın uygulama olan WhatsApp ise…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir