Ferhat İle Şirin Dizisi 3.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Avatarayınlanan s
273 0
Ferhat İle Şirin Dizisi 3.Bölüm Dizi Kıyafetleri dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Dizide 3. Bölümde özellikle bayan oyuncuların giydiği elbise kazak takı ve aksesuarlar ilgi çekti. Şirinin giydiği elbiselerden tutunda Banu’nun giydiği kıyafetler izleyenler tarafından oldukça beğenildi. 

Ferhat İle Şirin Dizisi 3.Bölüm Dizi Kıyafetleri 

Dizide yer alan kıyafetlere geçmeden önce dizide geçen bölümde neler yaşandı kısaca bir hatırlayalım. Ferhat Şirin’den öğrendiklerinden sonrasında araştırmaya girişir. Önce Karalıları nasıl ve ne şekilde öldürüldüğüne dair haberlere  bakar. Ardından polis bir tanıdığından o fert ile ilgili sistemlerde bulunan dataları ister. Adını öğrendiği bireyin bilgisayardan nüfus kaydını, ailesini çıkarır. Hakikaten adamın Ferhat isminde bir oğlu ve hala yaşayan Şehnaz isminde bir karısı olduğunu tespit eder. Böylece annesinin de ölmediğini ve halen yaşadığını  öğrenir. Peşinden babasının mezarını bularak onun peşine düşer. 
Şirin ise ilk kere aşık olmanın tadını çıkarmak ister. Ferhat’ın aklı ailesine olanlardadır. Ayrıca babası kızın ailesinin katili gibi görünmektedir. Şirin’e uzak durmaya, kızı sakin tutmaya çalışır. Sadece kız Ferhat’ın zenginliği veya Yiğit’le nişanlılığı yüzünden kendisinden uzak durduğunu düşünür. Yiğit’le ayrılmak istediğini ailesine söyler. Hatta Ferhat’ın vakit istemesine karşın Yiğit’e de gidip ayrılmak istediğini söyler. Kimse buna razı değildir.
Sadık hala Ferhat’tan şüphelenmektedir. Araştırmalarına devam ederken sürekli Banu’nun yanında bitmesinden de işkillenmektedir. Gerçekten de Ferhat sürekli ailesiyle olanlarla ilgili bilgi almak için Banu’ya yaklaşmaya, karşılaşmaya çalışmaktadır. Sadık özellikle Banu’nun gideceği bir galerinin adını Ferhat’ın duymasını sağlar.
Banu ise polis tanımış olduğundan kendilerine saldıranın Soner bulunduğunu öğrenir. Adamı açık açık tehdit eder. Soner derhal Yiğit’e gider ve Banu ile babasını çökertmek için ondan bilgi toplamasını ister. Yiğit’in topladığı data ile harekete geçeceklerken Hüsrev’e bunun bilgisi gelir. Polis yardımıyla oyun içinde oyun kurup Soner’in adamlarını yakalatırlarken Hüsrev içlerindeki casusun oğlu bulunduğunu öğrenip adamı öldürür. Yiğit doğal olarak ki inkar eder. Hüsrev delil olmadığı için inanmak zorunda kalır
Hüsrev elinden kaçan Şehnaz’ın peşindedir. Hanım ilaçlarını içmediği için önce kafası karışıp rahatsızlanır. Ardından daha sağlıklı düşünmeye bir şeyleri hatırlamaya adım atar fakat Hüsrev’in adamları hanımı bulur. Eve getirilen Şehnaz mümkün olduğunca ilaçları içmemeye çalışır ama Hüsrev hemen hemen ağzını açtırıp bakarak ilaçları içmesini sağlamaya çalışır.
Şirin’le ilişkisi daha ortaya çıkmadan ablasının, babaannesinin, nişanlısının dikkatini çektiğini ve tepki aldığını fark eden Ferhat
Ferhat Sadık’ın tuzağına düşerek Banu’nun gideceği yere gelir. Banu ve Sadık tarafından sorguya çakilince dümen kırıp aşkından hanıma yakın olmak istediğini söyler. Banu Ferhat’ı öperken Sadık ve Ferhat’ı görmek için habersizce oraya giden Şirin de onları görür.

İlgili Yazı

, Survivor Tatlıları Yapan Hande Kimdir

Survivor Tatlıları Yapan Hande Kimdir

Gönderen - Nisan 9, 2020 0
Survivor2020 Tatlıları Yapan Hande Kimdir  Survivor Tatlıları Yapan Hande izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Survivor açık arttırma tatlılarını yapan Hande…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir