Ferhat ile Şirin Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı

Avatarayınlanan s
204 0
Cuma akşamları Fox tv ekranlarında ilgi ile izlenen Ferhat ile Şirin Dizisi Son Bölümde Çalan Şarkı ve Dizi Müzikleri dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Dizi gerek konusu gerekse arka fonda çalan şarkıları ile her daim gönüllere taht kurmaya devam ediyor. Dizide şarkıların yanı sıra ney eşliğinde ilahi ve şiirlerde izleyenler ile buluşmaya devam ediyor. 
Dizinin ana karakteri olan ve Takı tasarımı okuyan Şirin karakteri dizide  ney üflemeyi seven biridir. Dizinin bir başka ana karakteri olan Ferhat ise  para ile dövüşen birisidir. Özellikle Ferhat İle Şirin Dizisi Ferhat’ın dövüş sahnelerinde çalan şarkılar ilgi görmektedir. 

Ferhat ile Şirin Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı 

Ferhat ile Şirin 1. Bölümde Çalan Selda Bağcan Karlı Dağlar İsimli Şarkı 

Ferhat ile Şirin Gizem Müziği

Ferhat ile Şirin  Ferhat’ın Dövüş Şarkısı

Ferhat ile Şirin  Ney Dinletisi

Ferhat ile Şirin Dizisi Jenerik Fon Müziği 

Ferhat ile Şirin Dizisi Son Bölümde Çalan Şarkılar ile ilgili isteklerinizi yorum alanından yapabilirsiniz. Dizide seslendirilen şarkılar ve şarkılara ait sözleri yemin.org farkıyla sitemizde bulabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Kuruluş Osman Sofia Gerçek Tarihte Var mı?

Gönderen - Kasım 19, 2019 0
Kuruluş Osman Sofia Gerçek Tarihte Var mı? Kuruluş Osman Dizisi Sofia karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Alma Terzic hanımdır. 1987  yılında Yugoslavya’da…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir