, Fox TV’den şoke eden Zuhal Topal’la Sofrada kararı!

Fox TV’den şoke eden Zuhal Topal’la Sofrada kararı!

Avatarayınlanan s
35 0

Yemin.org / Detay – Fox TV ekranlarında 10 Nisan Cuma akşamı herkesi şaşırtacak bir olay yaşanacak… Zuhal Topal’la Sofrada programı Fatih Portakal ile Ana Haber Bülteni sonrasında, dizilerin yayınlandığı saatte izleyicilerle buluşacak.

Koronavirüs salgını nedeniyle Fox TV’nin aldığı yeni kararla Zuhal Topal’la Sofrada’nın 10 Nisan Cuma günü saat 16.00’da haftanın özel bölümü yayınlanacak. Ancak araya ana haber bülteni girecek ve 1.5 saatlik bültenin ardından yeniden Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının haftanın finali bölümü yayınlanacak.

Kadınların büyük ilgi gösterdiği yemek yarışmasının dizilere ayırılan prime-time’da ekrana getirilmesi reytinglerde nasıl bir dönüş sağlayacak merak ediliyor.

Ancak Fox TV’nin böyle bir karar alarak yep yeni bir dönemi başlatma ihtimali de var. Şayet tutar ise, prime-time’da dizilerin yayınlandığı saatler yemek programlarının insiyatifine bile kalabilir. Bu yeni uygulama 10 Nisan Cuma akşamı büyük bir deneyim olacak.

İşte Fox TV’nin yeni duyurulan 10 Nisan Cuma günkü yayın akışı:

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Kurşun Dizisi Leyla Gerçek Adı

Gönderen - Ekim 31, 2019 0
Kurşun Dizisi Leyla karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burçin Terzioğlu hanımdır. İstanbul ilinde 9 Mart 1980 Pazar günü dünyaya gelmiştir.…

Seksenler Dizisi Müdür Cevdet Kimdir?

Gönderen - Ekim 26, 2019 0
Seksenler dizisinde Müdür Cevdet karakteri ile diziye yeni katılan oyuncu dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Sevilerek izlenen Seksenler dizisi…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir