Galatasaray ve Beşiktaş Hisse Senedi Yorumları

Avatarayınlanan s
299 0

Galatasaray ve Beşiktaş Hisse Senetleri Son Durum

2020 yılı Galatasaray ve Beşiktaş Hisse Senedi Yorumları konulu yazımıza hoş geldiniz. Bu sene şampiyonluk adayı iki takımın hisse senetlerindeki son durum ve güncel bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. 3 Mayıs 2019 tarihinde Başakşehir Spor Kulübünün berabere kalması ile birlikte gözler Beşiktaş ve Galatasaray Maçına Çevrilmiş durumda. Hal böyle olunca her iki spor kulübüne ait  Borsa da işlem gören Hisse Senetlerine etlisi merak edilen konulardan birisi oldu.
Beşiktaş Hissesi ile ilgili son durumu incelediğimizde 3 Mayıs Cuma günü kapanışı % 5,48 düşüş ile  2,070 den kapadığını görmekteyiz. Borsa İstanbul’un son iki gününde oldukça hareketli dakikalar geçiren hisse senedinin Galatasaray maçı sonrası yönünün neresi olacağı ise en büyük merak konularından birisidir . Beşiktaş Galatasaray arasındaki mücadelede kazanan taraf şampiyonluk için büyük avantaj yakalayacaktır. Başak şehir ise berabere kalarak Galatasaray ve Beşiktaş Spor kulübünün ekmeğine adeta yağ sürdü.


Galatasaray ve Beşiktaş Hisse Senedi Yorumları

Galatasaray Hissesi ile ilgili son durumu incelediğimizde 2,03 den haftanın son gününü kapadığını görmekteyiz. Aynı şekilde Beşiktaş hisse gibi Galatasaray da son bir kaç günde tahtasında oldukça hızlı hareketler yaşadı. Galatasaray tarafında da Başak şehir yenilgisi sonrası gözler Beşiktaş maçına çevrilmiş durumda.
5 Mayıs 2019 tarihinde oynanacak olan Galatasaray ve Beşiktaş Maçının Sonucunu taraftarlar kadar bu iki spor kulübüne yatırım yapan borsa yatırımcıları da merak ediyorlar. Spor Kulüplerinin Borsada işlem gören hisseleri oynadıkları maçlar, şampiyonluklar, UEFA ve Şampiyonlar ligi maçları sonralarında hareketlenen kağıtlar olma özelliği taşımaktadır. İşte tamda bu sebeple Beşiktaş Hisse Olanlar 6 Mayıs 2019 tarihinde Beşiktaş Hissesinin nasıl bir yön çizeceğini merak içinde bekliyorlar. Bu durum Galatasaray içinde aynen böyle. Yatırımlarını Borsa da Galatasaray Hissesine yatırım yapanlar 6 Mayıs Pazartesi günü hisse fiyatının nasıl olacağı konusunu araştırıyorlar.
Beşiktaş Galatasaray Karşılaşmasından galip gelen takımın yatırımcıları bu durumu kendi lehlerinde gördükleri sosyal paylaşım sitelerinde yazılıp çiziliyor. Galatasaray Beşiktaş maçını Galatasaray kazanır ise ligin bitmesine çok az kala Başakşehir ile puan farkını tamamen kapatıyor. Beşiktaş bu derbiden galip gelir ise Galatasaray’ın iki puan önüne geçerek Başakşehir’in  bir puan gerisinde ikinci sıraya yerleşiyor.
Galatasaray Hissesi ile Beşiktaş hissesi için ligi birinci bitirmenin yanı sıra ikincilik de çok önemli bir unsur. Zira lig ikincisi takımda ön elemelerden sonra şampiyonlar ligine gitmeye hak kazanıyor. Şampiyonlar ligi demek ekstra para reklam ve gelir demek olduğu için hisse senetleri bu yönde fiyatlanıyor.
Beşiktaş Hisse Senedi ve Galatasaray Hisse Senetleri 5 Mayıs 2019 akşamı oynanacak olan müsabaka sonrası nasıl bir yön izleyecek Pazartesi günü hep birlikte göreceğiz. Borsa Nasıl Oynanır Hisse Senetleri Nasıl Alınıp Satılır Konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı takip edebilirsiniz.
, Galatasaray ve Beşiktaş Hisse Senedi Yorumları
Galatasaray ve Beşiktaş Hisse Senedi Yorumları
Yazımız herhangi bir yatırım tavsiyesi taşımamaktadır. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir