Garanti Cep Bayram Kredisi Nasıl Kullanılır? 2020

Avatarayınlanan s
282 0
Ramazan bayramına sayılı günler kala Türkiye’nin öncü ve köklü bankalarından birisi olan Garanti Bankası tarafından Garanti Cep Bayram Kredisi kampanyası müşterilerine duyuruldu. Şu günlerde oldukça sık olarak reklamları ekranlarda görünen  Garanti Cep Bayram Kredisi Nasıl Kullanılır?  sorusunun yanıtını ve detaylarını sitemizde bulabilirsiniz. Bankalar bayramlarda ve özel günlerde çeşitli kampanyalar yaparak ihtiyaç ve tüketici kredileri ile müşterilerine cazip teklifler sunmaktadır.


 Cep 2020 Bayram Kredisi Nasıl Kullanılır ?


2020 yılı Ramazan bayramı öncesi Garanti bankası tarafından duyurulan Garanti Cep 2020 Bayram Kredisi nakit ihtiyacı olan müşteriler için oldukça cazip görünmekte. Garanti bankasının reklam yüzlerinden olan Çukur dizisinin Sena’sı ve Avrupa Yakasının sevilen karakteri Burhan Altıntop tarafından reklamlarda duyurulan garanti bankası Cep bayram kredisi hem bireysel müşteriler için hemde esnaflar için kredi imkanı sunmaktadır.

, Garanti Cep Bayram Kredisi Nasıl Kullanılır? 2020
Garanti Cep Bayram Kredisi Nasıl Kullanılır?Garanti bankası tarafından sunulan kampanyada bireysel tüketiciler 60 aya kadar vade seçenekleri ile cep bayram kredisi kullanabilirler. Kullanılan Kredinin vade sayısı ve miktarına göre kredi faiz miktarları değişiklik arz etmektedir. Firmalar için ise vade sayısı 36 ay olarak sunulan bayram kampanyasında ticari müşteriler için sunulan kredi vade sayısı ise 36 ay olarak belirlendi. Vade sayıları kredi kullananların tercihlerine ve ödeme güçleri orantısında belirlenmektedir.


Garanti bankası Cep bayram kredisi kullanmak için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten müracaat işlemleri yapılabilmektedir. Banka müşterisi veya maaş müşterisi olup olmadığına bakılmaksızın tüm ihtiyaç sahipleri cep bayram kredisine başvurabilirler. Cep Bayram Kredisine başvuracak bireysel müşteriler için kredi üst limiti miktarı banka tarafından  25.000 TL olarak belirlenmiştir. Aynı krediden yararlanmak isteyen esnaflar için ise kredi üst limiti  60.000 TL olarak belirlenmiştir.


2020 Yılı Cep Bayram Kredisi Şartları ve Faiz Oranları Garanti


Bankanın sunduğu bayram kredisi kampanyasından yararlanmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekmektedir. Başvuruların cep şubesi veya mobil uygulama aracılığı ile yapılacak olması sebebi ile banka müşterisi olmak ve sistemde bilgilerin güncel olması da gerekmektedir. Her kredi de olduğu gibi banka kredi kullanacakların risk durumları ile birlikte kredi puanları gelir belgeleri gibi bir takım unsurları birlikte değerlendirmektedir.


Cep Kredi Garanti Bankası  Faiz Oranları ise bankaların güncel faiz oranlarına yakın değerlerdir. Garanti Bankası dahil olmak üzere bankaların faiz oranlarına sitemiz üzerindeki hesaplama araçları ile ulaşmanız mümkündür. 2019 Garanti Cep Bayram Kredisi faiz oranları ve müracaat işlemlerini bu bağlantıdan yapabilirsiniz. Öreneğin 2019yılı Ramazan Bayramı için Garanti Cep Kredi ile 15.000 binlira kredi kullanmak isteyenler 2,34 faiz oranı ile  60 ay vade seçeneğinden yararlanarak 519,90 TL taksitle toplamda  31.272,46 TL geri ödemeli kredi kullanabilirler.


2020 Yılı Cep Bayram Kredisine Nasıl Başvurulur ?


Öncelikle Garanti bankası internet sitesi üzerinde bu bağlantıya tıklayarak işe başlayabilirsiniz. Daha sonra açılan sayfada Kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. TC kimlik numarası ve Cep telefonu bilgilerinizi girdikten sonra diğer menüye geçeceksiniz. Bu menüde sizden kredi ile ilgili bilgeler istenecek. Daha sonra ise Çalışma şekliniz ve gelir bilgilerinizi dolduracağınız kısım gelecek. Diğer istenen bilgilerden sonra onay işlemi sonrası sonuç sayfasına ulaşacaksınız.

Garanti Cep Bayram Kredisi Nasıl Kullanılır? konusunda sizler için hazırladığımız yazımızın sonuna geldik. Garanti bankasının son günlerde reklamları oldukça sık olarak görünen kampanyası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yorum bölümünden sorabilirsiniz. Ayrıca Kredi Kartı İle Güvenli alışveriş konularını içeren yazımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazı

Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar

Gönderen - Şubat 18, 2020 0
Sicili bozuk olana kredi veren bankalar ve finans kuruluşları ile bozuk banka sicili olanların nasıl kredi kullanacakları hakkında detaylı bilgilere…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir