, Görüntü yönetmeni Ahmet Servidal, koronavirüs nedeniyle vefat etti

Görüntü yönetmeni Ahmet Servidal, koronavirüs nedeniyle vefat etti

Avatarayınlanan s
125 0

Yemin.org / Detay – Tüm dünyayı saran, büyük bir korkuya yol açan Covid-19 olarak tanımlanan, koronavirüs salgını setlerden bir emekçinin de vefatına sebep oldu.

Görüntü yönetmeni Ahmet Servidal, bir süredir koronavirüs ile yaptığı savaşı kaybetti. Oyuncu Sendikası tarafından sosyal medyada vefat haberi duyuruldu.

Yapılan bilgilendirme şöyle: “Bir süredir #COVID19 tedavisi gören görüntü yönetmeni Ahmet Servidal’ı kaybettik. Çok üzgünüz. Hak mücadelesindeki emeklerini unutmayacağız. Başta ailesi olmak üzere, tüm sinema emekçilerinin başı sağolsun.”

Böylelikle dizi setlerinde, sinema filmlerinde uzun yıllar çalışan bir emekçi koronavirüs salgını nedeniyle vefat etmiş oldu.Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır dileriz.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Seksenler Dizisi Emin Kimdir Gerçek Adı

Gönderen - Mart 17, 2020 0
Seksenler Dizisi Emin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve kariyeri dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Yeni bölümleri ile hafta…

Yunanistan Kralını Hangi Hayvan Öldürmüştür

Gönderen - Ocak 13, 2020 0
Yunanistan Kralını Hangi Hayvan Öldürmüştür?MaymunYarasaKediDomuz 1922’de Yunanistan kralı Aleksandros konağının bahçesinde köpeğiyle yürüyüş yaparken hangi hayvanın saldırısına uğramış, ısırılmış ve…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir