, Güldür Güldür Show’un Yeter’i Doğa Rutkay’ı mutlu eden gelişme!

Güldür Güldür Show’un Yeter’i Doğa Rutkay’ı mutlu eden gelişme!

Avatarayınlanan s
145 0

Yemin.org / Detay – Show TV ekranında Cuma akşamları yeni bölümleri yayınlanan Güldür Güldür Show programının vazgeçilmez isimlerinden birisi de Doğa Rutkay…

Yeter karakteri ile sahnede yer alan oyuncu, şimdilerde iki bebeği ve eşi Kerimcan Kamal ile evlerinde karantinada bulunuyor. Mart ayının ortalarından bu yana evinden çıkmayan oyuncu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla hayatının hemen her anını paylaşıyor.

Canlı yayınlarla faydalı bilgileri takipçilerine vermeye çaba harcayan oyuncu, bunu kendisi adına yeni bir yol olarak görmekte.

Oyuncu, “Canlı yayınlarımız sayenizde çok iyi kalpli ve faydalı bir yola girdi.. Yorumlarınızdan memnun olduğunuzu ve sahiden işe yaradığını düşündüğünüzü anlıyorum. Evde kaldığımız şu günlerde sizlerden gelen bu yorumlar beni çok motive ediyor eksik olmayın olur mu?”  diyerek aşağıdaki fotoğrafını yolladı.

Elindeki çiçekleri takipçilerine gönderdiğini belirten oyuncu, genellikle bilgilendirme amaçlı yayınlar yapmaya çaba harcıyor.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

O Ses Türkiye Emir Ertan Kimdir

Gönderen - Aralık 15, 2019 0
O Ses Türkiye Emir Ertan İstanbul ilinde yaşıyor. Müziğe erken yaşlarda başlayan Emir kendi bestelerini de yapıyor. O Ses Türkiye…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir