Güvercin Dizisi İpek Kimdir? (Bestemsu Özdemir)

Avatarayınlanan s
675 0
Güvercin Dizisi İpek karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Bestemsu Özdemir hanım 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Star televizyonlarında yayınlanan dizide Bestemsu Özdemir İpek rolü ile ekranlara gelecek. Oyuncu hakkında detaylar aşağıda. 
Güvercin dizisi Star tv ekranlarında izleyiciyle  buluşacak. Güvercin dizisi oyuncuları oldukça güçlü isimlerden oluşuyor son olarak diziye Caner Cindoruk dahil oldu. Güvercin dizisi yönetmen koltuğunda Altan Dönmez olurken Senaristi ise Halil Özer oldu.Yapım Şirketi ise Pastel Film oldu.
Güvercin Dizisi (Bestemsu Özdemir)
Güvercin Dizisi İpek
Güvercin dizisi İpek Kimdir?
Güvercin dizisi İpek gerçek adı Bertemsu Özdemir güzelliği ve zerafetiyle sıkça hayatı merak konusu olan oyuncu Bertemsu Özdemir 1992 yılında dünyaya gelmiştir.25 yaşındadır Bertemsu daha 2,3 yaşlarında iken anne ve babası ayrıldı.
Daha sonra güzel oyuncu bir süre anneannesi ve dedesiyle yaşadı.Lise hayatını özel Fransız lisesinde tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Sonra kara kalem ve yağlı boya resim yapmaya başladı bu dalda eğitimler de aldı. 
Lise yıllarında modellik yapmaya başlayan güzel oyuncu ünlü Menajer Cem Tatlıtuğ’la tanıştıktan sonra oyunculuk hayatına adım atmış oldu.Halen bu ajansa bağlı olarak çalışıyor. İlk dizi deneyimini ise Sakarya Fırat dizisinde yaşamıştır.ilk film deneyimi ise Tabula Rosa’da oldu daha sonra Biz Size Döneriz adlı film de oynadı.
2009 yılında Sakarya Fırat,2011 yılında İstanbul Hatırası,2017 yılında Meryem,2018 yılında Egenin Hamsisi adlı dizilerde rol almıştır.oyuncumuza yeni dizisi Güvercinde başarılar diliyoruz.


İlgili Yazı

Serenay Sarıkaya evleniyor mu?

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Cem Yılmaz ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında ortaya yeni iddialar atıldı. Magazin gündeminden düşmen büyük aşkın evliliğe…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir