Halk Bankası 2020 Kobi Değer Destek Kredisi

Avatarayınlanan s
224 0
Halk Bankası Kobi Değer Destek Kredisi Kullanma konusunu ele alacağız bu yazımızda. Halk Bankası Ziraat bankasında sonra en çok şubesi olan bankalarımızdan birisidir. Halk Bankası devlet destekli kamu bankalarından olduğu için diğer bankalara oranla faiz oranları cazip bankalardan birisidir. Halk Bankasından kolay kredi kullanmak aslında diğer bankalar ile benzer özellikler taşımaktadır. Bankalardan tüketici kredisi kullanmak istediğimizde bir kaç yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemleri sizlere sırası ile anlatarak konumuza başlayacağız.


Halk bankasından kolay bir şekilde kredi kullanmak için öncelikle banka tarafından istenen tüm evrakların hazır edilmesi gerekmektedir. Halk bankasının bir çok ilçede şubesi bulunduğu için sizlere tavsiyemiz müşteri potansiyeli daha az olan şubelere başvurmak avantajlı bir durum olabilir. Banka kredileri müracaat işlemlerinde kredi notumuzun önemli bir yere sahip olduğunu tekrar hatırlatmakta fayda var.
, Halk Bankası 2020 Kobi Değer Destek Kredisi
Halk Bankası Kobi Değer Destek Kredisi


Halk Bankası Kobi Değer Destek Kredisi


Şubelerden kolay bir şekilde kredi müracaatları yapmak bazen zor olmaktadır. Halk Bankası Kobi Değer Destek Kredisi için Uzun banka kuyruklarında sıra beklemek ve kredi ile ilgili bilgi almak bazen zor olmaktadır. Halk bankası internet şubesinden güncel kredi oranları ile birlikte hangi kredi türünde ne gibi evrakların gerektiğini önceden öğrenerek müracaat etmek işlemlerimizi hızlandırabilir. Halk bankası şubelerinden kolayca tüketici ve ihtiyaç kredisi müracaatı yapabilirsiniz.


Değer Destek Kredisine Şubelerin dışında internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden de kolay ve hızı bir şekilde tüketici kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka kredileri faiz oranlarına bakıldığında Ziraat bankası ve Halk bankasının faiz oranlarının diğer bankalara göre biraz daha uygun olması kolay kredi kullanmak isteyenlerin de tercihleri arasında yer alıyor.


KOBİ Değer Kredisi’ne KOBİ’lerin ilgi ve alakası oldukça fazla. Hal böyle olunca Kobi Değer destek Kredisinin 2. si banka tarafından uygulamaya konuldu. Hemen hemen bütün sektörlerde faaliyet gösteren KOBİ ler için avantajlı kredi çeşidi olan Kobi değer Kredisi aylık 1,54 yıllık ise yğzde 18:48 fazi oranı ile krdi kullanmak mümkün. Bu krediden yararlanmak için 125 milyon TL’ye kadar cirosu olan ilgili kanunlarda ve yönetmeliklerde KOBİ vasfına haiz işletme olması gerekmektedir.


Kobi Değer Destek Kredisi Şartları

Kredi, azami 6 ayı anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam 36 ay vadeli olarak kullandırılacaktır.Ödemesiz dönem faizleri aylık olarak tahakkuk ve tahsil edilecektir.Kredinin geri ödemeleri aylık eşit taksitler ile yapılacaktır.
Kredi Limiti;


0-25.000.000 TL ciro aralığındaki firmalarda;

0-3.000.000 TL ciro aralığı için azami 250.000 TL,
3.000.001-25.000.000 TL ciro aralığı için azami 500.000 TL’dir.
25.000.001-125.000.000 TL ciro aralığındaki firmalarda;

İmalatçı/İhracatçı firmalarda azami 5.000.000 TL,
Diğer sektörlerde faaliyet gösteren firmalarda azami 2.500.000 TL’dir.

Halk Bankası Kobi Değer Destek Kredisi  konusunda hazırladığımız yazımızın sonuna geldik. Kredi Notu Yükseltmek konusu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Konu ile ilgili yorum ve görüşlerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir