, Hande Ataizi, Kenan İmirzalıoğlu için ağır eleştiri yaptı!

Hande Ataizi, Kenan İmirzalıoğlu için ağır eleştiri yaptı!

Avatarayınlanan s
108 0

Ertem Şener’in youtube kanalına konuk olan Hande Ataizi yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Kıvanç Tatlıtuğ’u beğendiğini ve yetenekli bulduğunu belirten Hande Ataizi’nin Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili sözleri magazin gündemini değiştirdi.

Kıvanç Tatlıtuğ ile bir projede rol almayı çok istediğini belirten ünlü oyuncu, “Kıvanç Tatlıtuğ’u çok beğeniyorum. Çok iyi bir oyuncu, onunla bir projede yer almak isterim. İnanılmaz iyi bir oyuncu. Organize İşler’de mükemmel oynamıştı” diye konuştu.

Şu sıralarda Alef dizisinde rol alan Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili de görüşünü paylaşan oyuncu, “Kenan İmirzalıoğlu’nu ise yetenekli bulmuyorum ve beğenmiyorum. Sokaktan geçen bir adamı al, daha doğal ve daha iyi oynar” dedi.

Hande Ataizi bir süredir projelerde yer almıyor. Oyuncu en son 2016 yılında Hayat Mucizelere Gebe isimli dizi ile ekranda yer almıştı.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

, Tivibu abonelerine sinema hediye

Tivibu abonelerine sinema hediye

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu’da sinema kanalları tüm abonelerin kullanımına açıldı. Birbirinden farklı yapımlarla…

Mucize Doktor Duygu Kimdir Melis Gürkan

Gönderen - Kasım 12, 2019 0
Mucize Doktor dizisine yeni katılan ve dizide Patoloji bölümünde Duygu  doktoru canlandıran  Melis Gürhan katıldı. Mucize Doktor Dizisi Melis Gürkan…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir