, Hande Soral’da geçmişten bugüne bir değişiklik yok!

Hande Soral’da geçmişten bugüne bir değişiklik yok!

Avatarayınlanan s
121 0

Yemin.org / Detay – Ünlü oyuncu Hande Soral, geçmişten bugüne alışkanlıklarının pek de değişmediğini yaptığı paylaşım ile anlattı. İsmail Demirci ile evli olan Hande Soral, koronavirüs salgını nedeniyle evinde karantinada bulunuyor.

Eşi İsmail Demirci’nin Ordu’da Kuzey Yıldızı dizisini çektiği dönemde görüşememekten şikayetçi olan Hande Soral, şimdilerde eşiyle hasret gidermenin de keyfini sürüyor. Oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekmekte.

Hande Soral, “Küçükken yazlıkta her denize girip çıktığımda eve gidip mayomu değiştirip ona uygun oje sürerdim, görüldüğü gibi pek değişen bir şey yok” diyerek aşağıdaki fotoğrafını yayınladı.

Soral, geçmişten bugüne alışkanlıklarında pek de bir değişiklik olmadığını da ifade etmiş oldu. Ünlü oyuncunun hayranları, bu zor günlerde mutluluğunu gördükleri için sevindiklerini dile getirdiler.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Azize Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı

Gönderen - Aralık 28, 2019 0
Azize Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı ve dizi müzikleri Azize dizisi hayranları tarafından merak edilmektedir. Sevilerek izlenen yeni dizilerden Azize…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir