, Hande Subaşı, hakkındaki iddialardan çok sıkıldı!

Hande Subaşı, hakkındaki iddialardan çok sıkıldı!

Avatarayınlanan s
175 0

Ünlü oyuncu Hande Subaşı, bir süredir projelerde rol almıyor. Alican Ulusoy ile yaşadığı aşkla gündeme gelen oyuncu, magazin gündemine gelen çeşitli iddialar nedeniyle büyük tepki gösterdi.

Alican Ulusoy ile evleneceğine yönelik geçtiğimiz aylarda çıkan iddiaların yanı sıra, bu sefer de hamile olduğu ve sevgilisinin bebeği istemediğine yönelik iddialar ile gündeme geldi.

TV100’ün sorularını yanıtlayan oyuncu, bu iddianın doğru olmadığını net bir şekilde ifade etti. Subaşı, “Çirkin, edepsizce ve onur kırıcı bir haber yayınlanmış. Biz göz önünde yaşayan bir çift değiliz. Ayrıca beraberliğimizi de hiç saklamadık. İlişkimiz çok iyi gidiyor, mutluyuz” diye konuştu.

İlişkilerinde her şeyi zamana bıraktıklarını anlatan oyuncu aralarında geçmeyen konuların gündem olmasından rahatsız. Subaşı, “Evlilik ve nişan haberi de canımızı sıktı. Bütün bunlar çok üzücü…” diye konuştu.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Dişleri Siyaha Boyayan ülke Hangisidir

Gönderen - Ocak 13, 2020 0
Dişleri Siyaha Boyayan ülke Hangisidir? Bulgaristan Japonya Cezair Norveç Dişleri Siyaha Boyayan ülke Hangisidir Japonlar’ın çok tuhaf güzellik geleneği: Dişlerini…

O ses Türkiye yağız kimdir

Gönderen - Ocak 19, 2020 0
O ses Türkiye yarışmasında Yağız söylediği rap şarkısı ile geceye damga vurdu. İyi derecede İngilizce bilen Yağız 23 yaşında.küçük yaşlardan…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir