Hazal Kaya’dan büyük tepki!

Avatarayınlanan s
828 0

Hazal Kaya, modacı Tuvana Büyükçınar ile yapmış olduğu instagram sohbetinde Türk dizilerinin hikaye ifade tarzının önemine işaret etti. İnsanların hem giyim hem de yiyecek anlamında ihtiyacından fazlasını tüketmesinden rahatsız olduğunu belirten Hazal Kaya, bu mevzuya fazlaca dikkat ettiğini söyledi.

Evde kalan ve sıkıldığını söyleyenlere de reaksiyongösteren Hazal Kaya, yapılabilecek birçok şey olduğunu hatırlattı. Oyuncu, “Ben insanların evde sıkıldık demelerinden oldukca sıkıldım. Çok daha reel endişeler var hayatta” dedi.

Türk dizilerinin hikaye anlatım tarzının önemine işaret eden oyuncu, tüm dünyada dizilerimizin tanıtım noktasında büyük bir iş başardığını söyledi.

Hazal Kaya, “Bizim, hor görülen dizilerimizin başarısı” diye konuştu.Hala dizilere yönelik rahatsız olduğu söylemleri gördüğünü ifade eden Hazal Kaya, “Dünyanın her yerinden seyircilerimiz var. Onların varlığı beni fazlaca sevinçli ediyor. Her seferinde çok heyecanlanıyorum. Umarım tekrar işlerimizin başına dönebiliriz. Ben seti oldukca özledim.Çalışmayı fazlaca özledim. Evde devamlı iş yaratıyorum kendime” dedi.

İlgili Yazı

O ses Türkiye yağız kimdir

Gönderen - Ocak 19, 2020 0
O ses Türkiye yarışmasında Yağız söylediği rap şarkısı ile geceye damga vurdu. İyi derecede İngilizce bilen Yağız 23 yaşında.küçük yaşlardan…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir