, Hazal Kaya’nın annesi Doğu Anadolu’da birçok çocuğu sevindirdi!

Hazal Kaya’nın annesi Doğu Anadolu’da birçok çocuğu sevindirdi!

Avatarayınlanan s
359 0

Yemin.org / Detay – Ünlü oyuncu Hazal Kaya, annesi Ayşegül Kaya’nın geçtiğimiz yıl hamileliği sırasında oyuncak yapmayı öğrendiğini ve bunları Doğu Anadolu’daki çocuklara gönderdiğini söyledi.

Annesinin evde oyuncak yaptığını ve bunları Doğu’daki okullara gönderdiğini anlatan Hazal Kaya, “Annem oyuncak yapma işini evde kendi kendine öğrendi.Yaptığı bütün oyuncakları Doğu’ya okullara gönderdi. O kadar fazla şey yaptı ki… 150 tane çocuk sevindireceğim diye yola çıktı. Eli durmadı, bir sürü yere gönderdi” dedi.

Evde sıkıldığını söyleyenlere bu tür şeyler yapmasını ev ihtiyacı olan çocukları sevindirmesini öneren Hazal Kaya, kimin elinden ne geliyorsa onu yapmasının yeterli olduğunu anlattı.

Hazal Kaya, oyuncakları alan çocuklardan haberlerin kendilerine ulaştığını ve çok mutlu olduklarını da anlattı. Ayşegül Kaya’nın uzun süre kanser tedavisi gördüğü de biliniyor.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Hangi Canlının doğal Yaşam alanı Çöldür?

Gönderen - Şubat 3, 2020 0
Hangi Canlının doğal Yaşam alanı Çöldür?Beyaz köpek BalığıDev AnakondaMavi Halkalı  AhtopotKutup Ayısı  Doğru Cevap:Tıklayınız.. Çavdar tarlasındaki Çocuklar Romanının Başkarakteri Kimdir…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir