, Hazal Kaya’nın annesi Doğu Anadolu’da birçok çocuğu sevindirdi!

Hazal Kaya’nın annesi Doğu Anadolu’da birçok çocuğu sevindirdi!

Avatarayınlanan s
157 0

Yemin.org / Detay – Ünlü oyuncu Hazal Kaya, annesi Ayşegül Kaya’nın geçtiğimiz yıl hamileliği sırasında oyuncak yapmayı öğrendiğini ve bunları Doğu Anadolu’daki çocuklara gönderdiğini söyledi.

Annesinin evde oyuncak yaptığını ve bunları Doğu’daki okullara gönderdiğini anlatan Hazal Kaya, “Annem oyuncak yapma işini evde kendi kendine öğrendi.Yaptığı bütün oyuncakları Doğu’ya okullara gönderdi. O kadar fazla şey yaptı ki… 150 tane çocuk sevindireceğim diye yola çıktı. Eli durmadı, bir sürü yere gönderdi” dedi.

Evde sıkıldığını söyleyenlere bu tür şeyler yapmasını ev ihtiyacı olan çocukları sevindirmesini öneren Hazal Kaya, kimin elinden ne geliyorsa onu yapmasının yeterli olduğunu anlattı.

Hazal Kaya, oyuncakları alan çocuklardan haberlerin kendilerine ulaştığını ve çok mutlu olduklarını da anlattı. Ayşegül Kaya’nın uzun süre kanser tedavisi gördüğü de biliniyor.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Mucize Doktor Duygu Kimdir Melis Gürkan

Gönderen - Kasım 12, 2019 0
Mucize Doktor dizisine yeni katılan ve dizide Patoloji bölümünde Duygu  doktoru canlandıran  Melis Gürhan katıldı. Mucize Doktor Dizisi Melis Gürkan…

Mucize Doktor Funda Gerçek Adı Yaşı

Gönderen - Şubat 18, 2020 0
Mucize Doktor Funda Kimdir?  Mucize Doktor Funda rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Ebru Aytemur hanım İstanbul ilinde 1988 yılında dünyaya…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir