Hekimoğlu Dizisi Doktor Emre Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
770 0
Hekimoğlu Dizisinde  Doktor Emre Acar karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Aytaç Şaşmaz 1994 İstanbul doğumludur. Aytaç Şaşmaz Star ekranlarında yayınlanan Söz dizisinde Feyzullah uzman olarak tanınmıştı. Oyuncu hakkında detaylı bilgiler yazının devamında. 
Hekimoğlu dizisinde rol alan ana karakterler arasında bulunan ve Doktor Ateş’in ekibinde yer alan Emre Kardiyoloji ve Yoğun Bakım kısımlarından sorumlu doktordur. Dizide bol bol ekranlara gelecek olan Doktor Emre diğer doktorlardan farklı olarak maddi durumu gayet iyi birisidir. Babası ile arası iyi olmayan Hekimoğlu Dizisi Doktor Emre tam bir Ateş hayranıdır. onun bir çok fikrini ona şirin görünmek amacı ile onaylar ve kabullenir. Kendisinin ona ispat etmek için var gücü ile çalışmaktadır. 

Hekimoğlu Dizisi Doktor Emre Gerçek Adı 

Hekimoğlu Dizisi Aytaç Şaşmaz dizide Doktor Emre karakteri ile karşımıza çıkıyor. Aytaç Şaşmaz Şaşmaz kimdir?  diye merak edenler için oyuncu hakkında bilgiler verelim. İstanbul ilinde 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kötü Çocuk isimli sinema filmi ile 2017 yılında sektöre adım atan genç yetenek Şaşmaz daha sonra Söz dizisinde rol alarak büyük bir beğeni toplamıştır. 
https://www.instagram.com/aytacsasmaz/?hl=tr hesabında şimdilerde 1,4 Milyon takipçisi olan yakışıklı oyuncu Hekimkoğlu dizisinde kardiyolog doktor emre karakteri ile Salı akşamları sevenleri ile buluşuyor. 
, Hekimoğlu Dizisi Doktor Emre Gerçek Adı
Hekimoğlu Dizisi Doktor Emre Gerçek Adı


Hekimoğlu dizisinde rol alan Kalp Doktoru emre hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna gelirken dizide rol alan diğer oyuncular arasında yer alan Hekimoğlu Doktor Zeynep hakkında merak edilen detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Kuruluş Osman Prenses Adelfa Kimdir

Gönderen - Mart 25, 2020 0
Kuruluş Osman dizisinde Prenses Aleyfa ile Mohol valisi Geyhatu’nun evlendirilmek istemesi sonrasında dizi hayranları prenses Adelfa’nın hangi oıyuncu tarafından canlandırılacağı…

Mucize Doktor Dizisi İlhan Kimdir

Gönderen - Mart 12, 2020 0
Mucize Doktor İlhan dizide karın ağrısı şikayeti ile hastaneye yatan oyuncu oldu. Polisten kaçan İlhan hastaneye yattı. Her hafta konuk…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir