Hekimoğlu Dizisi Doktor İpek Tekin Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
471 0
Hekimoğlu Dizisi Doktor İpek Tekin Gerçek Adı Ebru Özkan Saban hanımdır.  18 Kasım 1978 tarihinde başkent  Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu hakkında detaylar yazının devamında. Kanal D ekranlarında Salı akşamları izleyenler ile buluşan Hekimoğlu dizisinde Doktor İpek Tekin karakteri ile ekranlara gelen oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında tüm bilinmeyenler yemin.org sitesinde. Güçlü başarılı ve yalnız yaşayan başarılı bir kadını canlandıran doktor İpek dizide ana karakterlerden olan  Ateş Hekimoğlu’nun okul dönemlerinde arkadaşı olmaktadır. 

Hekimoğlu Dizisi Doktor İpek Tekin Gerçek Adı 

Dizinin çekildiği ve konuların geçtiği hastanenin dekanı, yöneticisi ve aynı zaman da da endokrinoloji uzmanı olarak dizide yer almaktadır. Doktor İpek kendisinden daha çok hastalarına değer veren bir karakterdir. Hal böyle olunca dizide oldukça duygusal bir doktor rolü ile onun izleyeceğiz. Dizide yer alan Orhan’ karakterinden sonra  Ateş’ isimli karaktere  katlanabilen nadir kişilerden birisidir. Doktor  Ateş ile Doktor İpek  arasında bir flört olsa da bu uzun bir zaman ilişkiye dönemez. 
Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara gelen Hekimoğlu dizisi Salı akşamları ekranlarda olacak. Dizi tıpkı mucize Doktor gibi bir hastane dizisi olma özelliği göstermektedir. Hekimoğlu dizisinin yapımcılığını ise  Karga Seven Pictures yapmaktadır. Hülya Gezer tarafından yönetmenliği yapılan dizinin Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından senaryosu kaleme alınmıştır. Hekimoğlu dizisinde rol alan Doktor İpek karakter de dizinin ana karakterleri arasında yer almaktadır. Hekimoğlu Dizisi  Doktor İpek Tekin karakteri canlandıran Hekimoğlu  Ebru Özkan Kimdir ? Peki
Şimdilerde Hekimoğlu dizisinde Doktor İpek rolü ile ekranlara gelen oyuncu Ebru Özkan Saban, 18 Kasım 1978 tarihinde Başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünü Ankara üniversitesinde tamamlamıştır. Bundan tam 14 yıl önce tarihler 2006 yı gösterdiğinde Kabuslar Evi:Bir Kış Masalı filmi ile oyunculuğa adım atan oyuncu bir çok dizide rol almıştır. 
, Hekimoğlu Dizisi Doktor İpek Tekin Gerçek Adı
Hekimoğlu Dizisi Doktor İpek Tekin Gerçek Adı 
Gözyaşı Çetesi isimli dizi, Kara İnci Dizisi , Güldünya Dizisi , Çınar Ağacı Dizisi , Anneler ile Kızları Dizisi , Hayatımın Rolü Dizisi , Not Defteri Dizisi, Hanımın Çiftliği, Paramparça, Şahin Tepesi isimli dizilerde değişik karakter ve rollerde oynamıştır.

Hekimoğlu dizisi Doktor Mehmet Ali karakteri hakkında bilgi almak isteyen okurlarımız bu bağlantıdan oyuncu hakkındaki sayfaya gidebilirler. 

İlgili Yazı

, Demet Özdemir yeni evine taşındı!

Demet Özdemir yeni evine taşındı!

Gönderen - Şubat 26, 2021 0
Yemin.org / Detay –Dizi ve reklamlardan kazandığı parayla akıllıca bir yatırım yapan Özdemir, aylardır evinin dekorasyonuyla uğraşıyordu. Hatta işler bir türlü…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir