Hekimoğlu Dizisi Doktor Mehmet Ali Gerçek Adı?

Avatarayınlanan s
762 0
Hekimoğlu Dizisi Doktor Mehmet Ali Gerçek Adı Kaan Yıldırım beydir. Kaan Yıldırım  24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Hekimoğlu Dizisinin Doktor Mehmet Ali’si  İngiltere’nin başkenti  Londra’da bulunan  Brunel Üniversitesinde  pazarlama bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Oyuncu hakkında detaylar yazının devamında. 

Hekimoğlu Dizisi Doktor Mehmet Ali Gerçek Adı?

Salı akşamlarının yeni bir doktor dizisi olan Hekimoğlu dizisi ilk bölümü ile 17 Aralık akşamı izleyenleri  ile buluştu. Sevilen diziler arasında yer alması beklenen dizi oyuncuları ile ilgili  bir önceki yazımızda sizlere Hekimoğlu Doktor İpek karakteri hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda da sizlere dizideki erkek doktor karakterlerinden birisi olan Hekimoğlu Doktor Mehmet Ali karakterini canlandıran Kaan Yıldırım hakkında bilgileri bulabilirsiniz. 

Hekimoğlu dizisinin başrollerinde birbirinden usta oyuncular rol almakta. Dizi bir uyarlama dizisi olmakla birlikte herkesin merak ettiği konu ise yine bir uyarlama dizisi olan Mucize doktor etkisi olup olmayacağı konusu oldu. Dizinin erkek karakterlerinden olan Doktor Mehmet Ali rolünü canlandıran Kaan yıldırım hakkında bilgiler vermeden önce bu karakterin nasıl bir karakter olduğundan bahsedelim biraz. 
Hekimoğlu Dizisi Doktor Mehmet Ali dizinin ana karakteri olan  Ateş Hekimoğlu’nu eleştiren ve doktor Ateş’in ekibinde yer alan  uzman nörolog doktordur. İstanbul ilinde fakir bir mahallede dünyaya gelen doktor  Mehmet Ali mesleğini ve kariyerini oldukça önemsemektedir. Mesleğinde son derece ciddi ve hassa olan karakter her ne kadar Ateş ile anlaşamasa da içten içe onu taklit etmekte ve ona imrenmektedir.

Hekimoğlu Dizisi Kaan Yıldırım Kimdir? 

Hekimoğlu dizisinde Doktor Mehmet Ali karakteri ile ekranlara gelen oyuncunun gerçek adı Kaan Yıldırım soğuk bir kış günü 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden mezun olmuştur. 
Bir zamanlar ekranlara gelen ‘Kayıp’ isimli dizideki canlandırdığı Kadir karakteri ile  oyunculuğu adım atan Kaan Yıldırım ilerleyen yıllarda  ‘Ulan İstanbul’ isimli dizide Ferdi karakterine hayat vermiştir. 2015 yılında Batu karakteri Adı Mutluluk isimli dizide rol alan Kaan Yıldırım bir yıl sonra ise Volkan karakteri ile Kalbim Yandın yeri isimli dizide oynamıştır.
Hekimoğlu Dizisi Doktor Mehmet Ali Gerçek Adı?
Hekimoğlu Dizisi Doktor Mehmet Ali Gerçek Adı?
 Sevilen dizi Klavye Delikanlıları isimli yazlık komedi dizisinde Kerem karakteri ile başrol oynayan oyuncu 2018 yılına geldiğimizde Cemal karakteri ile İnsanlık Suçu dizisinde başrol oynamıştır. Bu yıl ekranlarda oynayan halka isimli diziden hatırlayacağımız Kaan yıldırım Şimdilerde Hekimoğlu Dizisinde Doktor Mehmet Ali karakteri ile ekranlarda olacak. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir