Hekimoğlu Dizisi Doktor Orhan Gerçek adı

Avatarayınlanan s
878 0
Hekimoğlu Dizisi Doktor Orhan Gerçek adı Okan Yalabık beydir. 13 Aralık 1978 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu Okan yalabık  Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü İstanbul üniversitesinde tamamlamıştır. Oyuncu hakkında detaylar yazımızın devamında. Salı günleri izleyenler ile buluşmaya başlayan ve ilk bölümü ile 17 Aralık akşamı ekranlara gelen alıntı dizi Hekimoğlu bir çok izleyen tarafından merak edilirken dizide rol alan karakter ve oyuncularda ayrı bir merak konusu oldu. Bu oyuncular arasında yer alan Doktor Orhan karakteri de bunlardan birisi oldu. 

Hekimoğlu Dizisi Doktor Orhan Gerçek adı

Hekimoğlu Dizisi Doktor Orhan Yavuz karakteri dizide 40 lı yaşlarda uzman bir doktoru canlandırmaktadır. Çalıştığı hastanede onkoloji uzmanı olarak çalışan Doktor Orhan aynı zamanda dizinin ana karakteri olan Ateş Hekimoğlu ile çocukluktan başlayan bir arkadaşlığı bulunmaktadır. 
Lise ve üniversite dönemlerinden birlikte arkadaş olan ikili birbileri ile zıt görünseler de bir çok konuda ortak noktaları da bulunmaktadır. Doktor Orhan ile hastaları arasında duygusal bağlar sıkıdır. Dizinin sevilmeyen karakteri Ateş Hekimoğlu ile arası iyi olan belkide tek doktordur. Ona büyük bir saygı duymaktadır.  Doktor Orhan karakterine hayat veren Okan Yalabık Kimdir? peki 
Hekimoğlu dizisi Okan Yalabık’ın dizide Doktor Orhan Yavuz karakterine hayat verdiğini anlattık.Dizide Orhan rolü ile ekranlara gelen oyuncu Okan Yalabık  13 Aralık 1978 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Bundan tam 20 yıl önce yani 1999 yılında ‘Yılan Hikayesi’ isimli dizi ile kariyerine başlayan oyuncu bir çok dizi ve projede rol almıştır. 

Hekimoğlu dizisinde rol alan Doktor Orhan karakteri hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Hekimoğlu dizisinde rol alan Hekimoğlu Doktor İpek ve Hekimoğlu Doktor Mehmet Ali karakterleri hakkında bilgi almak için bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.
, Hekimoğlu Dizisi Doktor Orhan Gerçek adı
Hekimoğlu Dizisi Doktor Orhan Gerçek adı

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir