Hekimoğlu Dizisi Doktor Zeynep Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
957 0
Hekimoğlu Dizisi Doktor Zeynep Can karakterinin gerçek adı  Damla Colbay hanımdır. Damla Cobay hanım 1993 tarihinde ege bölgemizin en büyük şehri olan İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Son olarak içerde dizisinde eylül karakteri ile ekranlara gelen Damla Colbay şimdilerde Hekimoğlu Dizisinde Doktor Zeynep Can karakterine hayat veriyor. Oyuncu hakkında detaylar yazımızın devamında. Yemin sitesi olarak Hekimoğlu dizisinde rol alan karakterleri sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. 

Hekimoğlu Dizisi Doktor Zeynep Gerçek Adı 

Hekimoğlu dizisinde rol alan bayan oyuncular arasında yer alan ve doktorluk mesleği üzerine senaryosu olan dizide en çok merak edilen karakterlerden biriside Doktor Zeynep karakteri oldu. Doktor Zeynek olaylara konu hastanede görev yapan güzel ve başarılı bir doktordur. Doktor Ateş Hekimoğlu’nun ekibinde yer alan tek kadın doktor olan Zeynep bağışıklık sistemi üzerine ihtisas yapmış uzman bir doktordur. Hastaları ile arasında duygusal bağlar kuran ve onlara her daim şevket ile yaklaşan Doktor Zeynep bu konuda Doktor Ateş ile tam bir zıt karakterdir. 
Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile 17 Aralık akşamı ekranlara gelen Hekimoğlu dizisinin yapımcılığını Karga Seven Pictures yapmaktadır. Hülya Gezer tarafından yönetmenliği yapılmaktadır. Banu Kiremitçi Bozkurt hanım ise dizinin senaryosu kaleme alınmıştır. Hekimoğlu dizisinde rol alan Doktor Zeynep karakteri de dizinin ana karakterleri arasında yer almaktadır. Hekimoğlu Dizisi  Doktor Zeynep karakterini canlandıran Damla Colbay Kimdir ? Peki

Damla Colbay Kimdir ? Hekimoğlu Dizisi Doktor Zeynep Can

Damla Colbay  1993 yılında ege bölgemizin şirin ve en büyük şehri olan  İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde tamamlayan oyuncu ilk olarak başarılı dizilerden olan  Kara Para Aşk isimli dizide rol almıştır. Tarihler  2015 yılını gösterdiğinde Hayat Mucizelere Gebe isimli dizide rol alan Damla Colbay bu dizide başrol oyuncusu olarak rol almıştır. Son olarak 2-3 yıl önce ekranlara gelen Show tv ekranlarının sevilen dizisi İçerde de eylül karakteri ile ekranlara gelmişti. 
, Hekimoğlu Dizisi Doktor Zeynep Gerçek Adı
Hekimoğlu Dizisi Doktor Zeynep Gerçek Adı 
Hekimoğlu Dizisi Doktor Zeynep karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna gelirken dizide rol alan diğer oyunculardan olan Hekimoğlu Doktor Orhan karakteri hakkında bilgiler almak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir