Hekimoğlu Dizisi Valide Atik Hastanesi Nerede

Avatarayınlanan s
295 0
Hekimoğlu Dizisindeki Valide Atik Hastanesi ve bu hastanenin İstanbul’un neresinde olduğu Hekimoğlu dizisinin ilk bölümü ile merak edilen konular arasında yer almaktadır. İzleyenlerin merakını gidermek amacı için hemen açıklayalım Hekimoğlu dizisinin çekimlerinin yapıldığı hastanenin İstanbul ili Tuzla ilçesinde bulunan Okan Üniversitesine ait Tıp Fakültesi olduğunu belirtelim. 

Hekimoğlu’nun Hastanesi Nerede?

Dizinin ana karakteri olan ve diziye ismini veren Hekimoğlu isminde çok ünlü bir doktor bulunmadığı gibi bu isimde bir hastanede bulunmuyor. Bu tarz dizilerde genellikle karakterler senaryolar gereği hayal ürünü olduğu için dizide de bu isimli bir hastane ismi kullanılmış olabilir. 
Dizilerin çekimleri dizilerin yayın tarihlerinden önce yapıldığı için genellikle tabelalar veya buna benzer şeyler kısa süreliğine değiştirilir. Bu sebeple böyle bir hastane ismi senaryo gereği oluşturulmuştur. 
Bu sene oldukça iyi bir başarı elde eden Mucize doktor dizisinden sonra Hekimoğlu dizisinin de başarılı diziler arasından yer alacağını tahmin ediyoruz. Dizide rol alan oyuncular hakkında da yemin.org sitemizde gerekli bilgilendirmeleri verdik.
Hekimoğlu Dizi Setine gitmek için Dizinin nerelerde çekimlerinin devam ettiğini bilmeniz gerekmektedir. Hekim oğlu Dizisi ile ilgili yorum bölümünden düşüncelerinizi ve dizi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 
, Hekimoğlu Dizisi Valide Atik Hastanesi Nerede
Hekimoğlu Dizisindeki Valide Artik Hastanesi Nerede
Hekimoğlu Dizisi Kalp Doktoru Emre hakkında merak edilen detaylara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Ramo Dizisi Cihangir Kimdir?

Gönderen - Ocak 23, 2020 0
Ramo dizisinde herkesin patronu olan Cihangir karakterini hangi oyuncunun canlandıracağı izleyenler tarafından oldukça merak edilmiştir. Sevilerek izlenen Ramo dizisinde Adana’da…

Mucize Doktor Sertan ve Gülçin Kimdir

Gönderen - Aralık 24, 2019 0
Mucize Doktor Son Bölüm  Nazlı İle Yemeğe Çıkan Sertan ve Gülçin karakterin kim olduğu dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir