Hekimoğlu Gece Terörü Hastalığı Nedir? Nasıl Tedavi edilir

Avatarayınlanan s
316 0
İkinci bölümü ile ekranlara gelen Hekimoğlu dizisinde bu bölümde konu edilen Gece Terörü hastalığı dizi hayranlarının merak ettiği konular arasında yerini aldı. Hekimoğlu dizisinde geçen konular aslında nadirn görülen hastalıklar ilke ile ilgili oluyor. Dizinin ilk bölümünde etli çiğ köftenin sebep olduğu tenya sebebi ile beyin fonksiyonlarını yerine getiremeyen bir öğretmen konu edilmiş bu konunun bir benzerinin ise yakın zamanda görüldüğü haber bültenlerine konu olmuştu. 
, Hekimoğlu Gece Terörü Hastalığı Nedir? Nasıl Tedavi edilir
Hekimoğlu Gece Terörü Hastalığı Nedir? Nasıl Tedavi edilir  

Hekim oğlu Dizisinde başrol oynayan ve dizide Ateş Hekimoğlu karakterine hayat veren Timuçin Esen ünlü bir hastanede hastalıklara tanı koyma alanın da uzman bir doktordur. Ateş’in bölümünde 3 tane iyi eğitim almış doktor bulunmaktadır. Ateş Hekimoğlu alışılagelmiş yöntemler dışında hastaların özel yaşamları ile ilgili bilgiler toplayarak hastalığa tanı koymada oldukça iyi birisidir. 
Hekimoğlu dizisinde ikinci bölümde Ateş Hekioğlu oldukça ilginç bir vaka ile uğraşacak. Daha 16 lı yaşların başında olan genç bir lise öğrencinin Çift görme ve gece terörü atakları ile ilgili çalışmalar yapacak olan Doktor Ateş hasdtalığa neden olan tanıyı bulmak için çalışacak. Peki Hekimoğlu dizisinde ismi geçen Gece Terörü hastalığı nasıl bir hastalıktır?
, Hekimoğlu Gece Terörü Hastalığı Nedir? Nasıl Tedavi edilir
Hekimoğlu Gece Terörü Hastalığı Nedir? Nasıl Tedavi edilir  

Hekimoğlu Dizisi Gece Terörü Hastalığı Nedir?

Hekimoğlu dizisinde konu edilen Gece Terörü hastalığının sebebi dizideki  tanı uzmanı doktora göre stres veya  istismar sonucu oluşan bir hastalık olarak lanse edilmektedir. bu hastalık kendisini uyku sırasında ortaya çıkaran ve uyku esnasında  engellenemeyen fiziksel hareketler sonucu oluşan bir uyku bozukluğudur.  Gece terörü hastalığı genellikle küçük çocuklarda görülen bir hastalık olarak belirtilmektedir. Bu hastalığa sahip olanlar gece geçirdikleri nöbetleri sabahları hatırlamazlar. 

İlgili Yazı

, Oktay Kayarca bu sefer gözlerini konuşturdu!

Oktay Kayarca bu sefer gözlerini konuşturdu!

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Yemin.org / Detay – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli karakterini canlandıran Oktay Kaynarca, instagram hesabından kedisiyle fotoğrafını paylaştı.…

Ramo Dizisi Fidan Kimdir? (İdil Fırat)

Gönderen - Ocak 14, 2020 0
Ramo dizisi Ramo’nun halası Fidan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  yılında dünyaya gelen İdil Fırat hanım Tiyatro alanında eğitimlerini İzmir…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir