, Hekimoğlu’nun Zeynep’i Damla Colbay koronavirüs bitmeden sokağa çıkmayacak!

Hekimoğlu’nun Zeynep’i Damla Colbay koronavirüs bitmeden sokağa çıkmayacak!

Avatarayınlanan s
133 0

Kanal D ekranında izleyicilerle Salı akşamları buluşan Damla Colbay, Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’nin sorularını yanıtladı.Dizinin çekimleri koronavirüs salgını nedeniyle durdurulmuştu. Oyuncu da evinde kendisini karantinaya aldı.

Colbay, “Bu virüs tüm dünyaya sevgiyi, yardımlaşmayı, bir ve bütün olmayı hatırlattı” diyerek çıkarımda bulundu. Dolbay, virüse karşı bol bol ellerini yıkıyor, bağışıklık güçlendirecek şekilde bir beslenme düzeni oluşturdu.

Oyuncu, “Başka insanlara zarar vermemek adına, evden çıkmıyorum. Bu süreç bitene kadar da çıkmayacağım” açıklamasıyla dikkat çekti.

Bu sürecin kendisi açısında önemli sonuçları olduğunu anlatan oyuncu, “Bu süreç kesinlikle beni kendime getirdi. Yaşadığım hayatın harika olduğunu fark ettirdi. Özgürlük ve sağlığın kıymetini anlamamı sağladı. Tüm o hayat kargaşasında dev gibi gördüğüm küçük sorunları büyütmemem gerektiğini anlamama yardım etti. Yaşamımdaki beni ben yapan her şeye sakince durup, şükretmemi sağladı” diye belirtti.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Sefirin Kızı Dizisi Gediz Gerçek Adı?

Gönderen - Aralık 20, 2019 0
Sefirin Kızı Dizisinde Gediz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Uraz Kaygılaroğlu 30 haziran 1987 doğumludur. Balıkesirli olan oyuncu reklamcılık bölümünü…

Zümrüdüanka Saniye Kimdir? (Sebahat Kumaş)

Gönderen - Ocak 22, 2020 0
Zümrüdüanka Saniye Kimdir? Zümrüdüanka Saniye rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Sebahat Kumaş hanım 1989 yılında Aydın ilimizde dünyaya gelmiştir. Zümrüdüanka…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir